NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 14.99 SoldOut

Knygos „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ aprašymas

Neįtikėtinai jautri, šilta ir juokinga istorija apie septynmetės mergaitės ir jos močiutės draugystę – „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“. Jau pamėgto švedų autoriaus, parašiusio bestselerį „Gyveno kartą Uvė“ nauja knyga papasakos apie paguodą teikiančią draugystę, kuri nepaiso nei amžiaus, nei mirties.

Elsai septyneri ir ji kitokia. Elsos močiutei – septyniasdešimt septyneri ir ji pašėlusi. Pašėlusi taip, kad gali stovėti balkone ir iš dažasvydžio šaudyti į nepažįstamuosius. Močiutė yra geriausia ir vienintelė Elsos draugė. Labiausiai Elsa mėgsta vakarus, kai gali klausytis neįprastų močiutės istorijų. Tai niekur negirdėtos, kartais truputį bauginančios pasakos, tačiau jos visada baigiasi laimingai. Jose – visi yra kitokie, ir niekas neprivalo būti normalus. Tos istorijos – savotiškas Elsos išsigelbėjimas nuo kasdienybės, kuri mergaitei ne visada draugiška. Tikrovė iš tiesų gali būti negailestinga.

Vieną dieną Elsos močiutė iškeliauja anapus. Tačiau ji nepalieka Elsos vienos. Elsai lieka krūva močiutės laiškų, kuriuose ji atsiprašo visų, su kuo neteisingai pasielgė, ir toliau pasakoja savo neįtikėtinas istorijas, o laiškus prašo pristatyti gavėjams. Elsa suvokia, kad daugybė močiutės pasakotų istorijų yra tikros. Prasideda didysis Elsos nuotykis. Vykdydama močiutės nurodymus Elsa sužinos daug naujo apie nepaprastą močiutės gyvenimą, susidurs su realiai egzistuojančiu blogiu ir susiras tikrų draugų.

F. Backmanas knygoje „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ išlaiko lengvą ir užburiantį pasakojimo ritmą, kuriam paklūsta skaitytojo širdis. Tai istorija apie gyvenimą, mirtį ir, svarbiausia, apie žmogaus teisę būti kitokiam.

„Prieš skaitydami „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ pasirūpinkite nosinaitėmis, tačiau pasiimkite ir humoro jausmą. Tai viena iš tų knygų – jei jos neperskaitysite, negalėsite sau atleisti“.
Business Insider, Best Books of 2015

„Kupina meilės, vilties, atleidimo ir šlovinanti kitoniškumą. Elsos istorija yra tokia, kuri liks su jumis dar ilgai po to, kai užversite paskutinį puslapį“.
Library Journal

„Tvirtai stoja į vieną gretą su Roald Dahl ir Neil Gaiman kūryba. Jaudinanti, kartais juokinga ir sielvartą išmintingai vaizduojanti knyga“.
Kirkus Reviews

Fredrik Backman (g. 1981) – švedų rašytojas, New York Times bestselerio „Kartą gyveno Uvė“ autorius. Tai buvo debiutinis rašytojo romanas, išleistas 2012 metais. Greitu metu turi pasirodyti pagal šią knygą sukurtas filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Tomas Henksas. Dabar autorius jau yra parašęs aštuonis romanus, kurie leidžiami daugiau nei 40 šalių. Gyvena Stokholme, Švedijoje, drauge su žmona ir dviem vaikais.

Iš švedų kalbos vertė Raimonda Jonkutė


  • Autorius: Fredrik Backman
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090133811

Parašykite atsiliepimą apie „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“, Fredrik Backman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fredrik Backman su knyga „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fredrik Backman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Močiutė perduoda linkėjimų ir atsiprašo“ perkama kartu