0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 3.40 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę" aprašymas

Britų tinklaraštininkė Sarah Turner knygoje Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybędalijasi nepagražinta nėštumo ir ankstyvųjų motinystės metų patirtimi ir pasakoja, kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę.


Jei nėštumą ir tėvystę vertintume tik iš to, ką matome socialiniuose tinkluose, mums gali pasirodyti, kad tai yra kone geriausias metas gyvenime. Tėvai dalijasi džiaugsmingais vaizdais, o knygų autoriai pasakoja apie tėvystės džiaugsmus. Sarah Turner tuo suabejojo vos sulaukusi pirmagimio. Pirmieji Sarah motinystės mėnesiai buvo tikras išbandymas. Bemiegės
naktys vijo viena kitą, o kūdikis nė akimirkos negalėjo nurimti, jis vis
reikalavo ir reikalavo dėmesio.


Pasidalinti gražiais ir laimingais momentais gali kiekvienas, o kaip yra su nesėkmėmis ir sunkumais? Ji buvo įsitikinusi – su tėvystės iššūkiais susiduria kiekvienas, tad tikrai turėtų būti knyga, kuri ją paguostų:  Sarah, viskas gerai, tu nesi motina-košmaras, visi susidūrėme su tokiais pat iššūkiais ir juos sėkmingai įveikėme. Tačiau tokios knygos ji nerado. Tada ji tvirtai nusprendė pati tapti savo motinystės metraštininke. Naujai iškepta mama pradėjo rašyti tinklaraštį - tėvystė, kokia ji yra iš tikrųjų.


Sarah Turner tinklaraštis tapo tikra sensacija. „Unmumsy mum“ turi 640 tūkst. sekėjų „Facebook“, dar 45 tūkst. ją seka „Twitter“ tinkle, o šeimos nuotraukos „Instagram“ sulaukia tūkstančių reakcijų. Prasidėjęs kaip vieno vaiko auginimo dienoraštis, skirtas papasakoti apie smulkias kasdienes motinystės bėdas, šiandien tinklaraštis diskutuoja apie įvairiausius vaikų auginimo klausimus. Gimus antrajam vaikui Sarah Turner „Unmumsy mum“ tinklaraščio patirtį ir įžvalgas nutarė išleisti atskira knyga „Motinystės „atostogos“.Ironiškas pavadinimas sufleruoja – tai nebus įprastas vadovas, kaip užauginti Einšteiną ar išmokyti vaiką kariškos tvarkos savo kambaryje. Tai – nuoširdūs tėvų išgyvenimai, bejėgiškumas, bemiegės naktys, neviltis ir... džiaugsmas. Čia nerasite vaikams būtinų pirkinių sąrašo ir patarimų kaip tapti geriausiais pasaulyje tėvais. Tačiau ši knyga paguos, kad jūs – ne vieni. Kai kurie jos epizodai prajuokina iki ašarų - jūs tai tikrai patyrėte patys!. Ir tuomet Sarah Turner taps geriausia jūsų drauge.


Nuo nėštumo vargų ir naktinio maitinimo, iki skausmingo dantų dygimo ir sekso ypatumų susilaukus vaikų, nuo santykių su „likimo draugėmis“ mamomis iki grįžimo į darbovietę iššūkių. „Motinystės „atostogos“ spinduoliuoja nuoširdumu ir puikiu humoru – ne veltui knyga tapo Sunday Times bestseleriu.


Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė


  • Autorius: Sarah Turner
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 283
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094790430

Parašykite atsiliepimą apie "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nėštumo, gimdymo ir kūdikio priežiūros knygos

Sarah Turner parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sarah Turner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę" perkama kartu