Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas

Kaina: 5,49 €
Kaina su kodu: 4,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 5.49 InStock
Į krepšelį 4,39 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas" aprašymas

Toscos Menten sukurtus herojus pamilo ne tik jos gimtųjų Nyderlandų, bet ir kitų Europos šalių vaikai. Vienas iš jų – Mumija Dumis, knygoje „Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas“ netikėtai sumanęs išmėginti menininko profesiją.

Mumija Dumis turi teisę piktintis savo padėtimi. Prieš 4000 metų didingoje Egipto civilizacijoje jis buvo faraono sūnus, kurio garbei turėjo būti pastatytas didžiulis miestas. Po tėvo mirties jis turėjo paveldėti sostą ir laimingai valdyti šlovingąją imperiją.


Šiandien jam teko didžiulė nelaimė prisikelti nykiame XXI a. kaime, toli nuo šiltų Nilo pakrančių, vėjų košiamuose Nyderlanduose. Negana to, Mumija Dumis neturi vilties užaugti, nes jam stinga… skrandžio. Juk net mažiausi vaikai žino – kas nevalgo, tas neauga. Galiausiai, jis atsisako svajonės sekti savo didingojo tėvo pėdomis ir tapti Egipto valdovu – juk ir kadaise jo valdyta šalis šiandien nebe tokia…


Dumiui šauna idėja – o jei palikus savo pėdsaką istorijoje kitu būdu? Jis nusprendžia, kad pelnys savo tėvo šlovę pasinaudodamas įgimtais talentais – juk jis moka puikiai piešti! Mumija Dumis pateikia paraišką dalyvauti piešimo konkurse, kurio dalyviams tenka atsakinga užduotis – sukurti karalienės portretą.


Kol Dumis pratinasi prie teptuko ir ruošiasi konkursui, jo geriausias draugas Gosas leidžiasi į paslaptingojo Šakabos sfinkso paieškas. Sakoma, kad sfinksas turi stebuklingų galių atgaivinti žmones. Galbūt jis padėtų ir Mumijai Dumiui šiandien džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu?


„Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas“ – lengvai skaitoma, įtraukianti, smagiais dialogais ir jautriais išgyvenimais paįvairinta istorija. Joje nuoširdžią draugystę sutvirtina humoras ir bendri nuotykiai. Tosca Menten meistriškai vaizduoja pagrindinius kūrinio veikėjus, o jos kalba nesudėtinga.


Nyderlandų rašytojos Toscos Menten kolekcijoje – jau per keturias dešimtis knygų, kurias įvertino jaunieji Vokietijos, Lenkijos, Italijos ir kitų šalių skaitytojai. Į dešimtį kalbų išversta Mumijos Dumio nuotykių knygų serija 2014 m. buvo ekranizuota ir buvo rodoma kino teatruose visoje Europoje.


Žaismingoji rašytoja pagal išsilavinimą yra dailininkė, tačiau tai jai tik padeda, nes jos sukurti herojai gyvybingi, nuotaikingi, o jų nuotykius nesunku įsivaizduoti. Be piešimo ir rašymo, Tosca Menten dar ir vaidina, o keliaudama pristatyti savo kūrinių, visur vežasi Mumijos Dumio lėlę – pastaroji netrunka rasti bendrą kalbą su renginyje apsilankiusiais vaikais.


Autorė teigia, kad nors jos knygos juokingos, įdomios ir linksmos, ji stengiasi pasakojamomis istorijomis paliesti vaikų jausmus. Jai svarbu, kad vaikai, skaitydami apie Mumiją Dumį, juoktųsi kuo garsiau, tačiau nevengia ir situacijų, kurios sukeltų liūdesį ar skausmą – jos taip pat žmogiško emocijų spektro dalis.


Iš nyderlandų kalbos vertė Antanas Gailius

  • Autorius: Tosca Menten
  • Serija: Mumija Dumis
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415067

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas", kurį pristato Tosca Menten. Siūlome ne tik išsamų "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tosca Menten. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mumija Dumis ir Šakabos sfinksas" perkama kartu