0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namų energetika

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 5,79 €*
Sutaupote: 3.30 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-12-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Namų energetika" aprašymas

Šioje knygoje "Namų energetika" V. Kivrinas – S. Kirliano pasekėjas – aiškina, kaip aplink save sukurti harmoningą realybę, kokie yra harmonizavimo principai, koks gali būti energinis buto dizainas.

Kaip rodo nūdienos tyrinėjimai, ypač smarkiai mus veikia elektroniniai prietaisai, taigi nuo teisingo jų išdėstymo bute tiesiogiai priklauso mūsų darbingumas ir sėkmė gyvenime. Kuo prietaisas sudėtingesnis ir „protingesnis“, tuo stipresnis jo poveikis, o stipriausiai mus veikia kompiuteris, televizorius, telefonas, - tie prietaisai, kurie mums tarnauja kaip informacijos kanalai. Jūs sužinosite, kaip apsisaugoti nuo buitinės technikos prietaisų poveikio, kokią savo namuose jiems paskirti vietą, kad jie skatintų jūsų gyvenime tik pozityvias permainas; kaip išvalyti namus nuo negatyvios atminties ir negatyvių programų; kaip sukurti savą harmoningą Visatą, kuri veiktų jūsų labui!


  • Autorius: Vladimiras Kivrinas
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 141
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986573838

Parašykite atsiliepimą apie "Namų energetika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Vladimiras Kivrinas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Namų energetika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Namų energetika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Namų energetika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Namų energetika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimiras Kivrinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Namų energetika" perkama kartu