NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos

Kaina: 12,11 €
Kaina su kodu: 7,27 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 12.11 InStock
Į krepšelį 7,27 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos" aprašymas

Jų pavardės ir adresai dažniausiai perduodami iš lūpų į lūpas. Jie padeda žmonėms tada, kai oficialioji medicina yra bejėgė. Moksliniais tyrimais patvirtinti nepaprasti dvasios gydūnų gebėjimai: jie gali prikelti žmones iš komos, panaikinti piktybinius auglius, beviltiškai paralyžiuotus pakelti iš neįgaliojo vežimėlio.

Autorius Robert Sebastian, anksčiau pats žiūrėjęs į tai skeptiškai, vėliau daugelį metų tyrė šią problemą. Išsamiuose knygos „Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos“ straipsniuose jis pasakoja apie žymiausių Vokietijos, Šveicarijos, Austrijos gydytojų galimybes ir pasiekimus. Pateikia jų pavardes, nurodo honorarus ir išvardija medikus, taikančius nuostabų dvasios gydymą.


  • Autorius: Robert Sebastian
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098247848
  • Vertėjas: Erikas Banys
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Robert Sebastian pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert Sebastian tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujieji gydūnai. Gydančios rankos, gydymas per atstumą, pagalba iš anapus, paslaptingos jėgos" perkama kartu