NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas

Kaina: 20,37 €
Kaina su kodu: 16,30 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 20.37 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas" aprašymas

Šioje trečiojoje serijos knygoje „Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas“, įkvėptoje įsisiūbavusios suplanuotos pandemijos, pasakojama apie elito rengiamą Didįjį perkrovimą, kurį įgyvendinus visi bus laimingi, neturėdami nieko (jų žodžiai, ne mano).

Kitaip tariant, pasaulinis socializmas pasiekė žaidimo apogėjų. Tai buvo Didžiojo plano dalis nuo pat pradžių.

Pereiti nuo globalios kapitalistinės struktūros prie socialistinės bus nelengva, žmonės nenorės su tuo susitaikyti, nebent neturės kito pasirinkimo.

Tam reikia Didžiojo perkrovimo...

Pasaulinis niekuo nepadengtos valiutos smukimas prasidės nuo 2023 m. rugsėjo. Kol plačioji visuomenė tai supras, ji nebeturės laiko išgelbėti savo santaupų ir pensijų, nes visi skaičiai išgaruos tiesiog prieš mūsų akis, elektroninėje erdvėje.

Tai tik vienas Didžiojo perkrovimo aspektas: ekonominis armagedonas. Yra daug kitų, įskaitant Pirmojo pasaulio gyventojų skaičiaus mažinimą, kuris taip pat pradėtas įgyvendinti.

Ir apie tai žino tik nedaugelis.

Reikia daug ką perskaityti, todėl aš labai kruopščiai atrinkau visą svarbiausią informaciją, kad nukreipčiau jus teisinga linkme; knyga turėjo būti tokios apimties, kad jūs galėtumėte kuo greičiau sužinoti ir įsisavinti pačią esmę.

Didysis perkrovimas. Jis tik prasideda, todėl dar turite laiko mokytis ir pasiruošti.Parašykite atsiliepimą apie "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

J. Micha-el Thomas Hays pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, J. Micha-el Thomas Hays tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naujoji pasaulio tvarka. Trečioji dalis. Didysis perkrovimas" perkama kartu