Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs

Kaina: 11,19 €
Kaina su kodu: 10,07 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 11.19 InStock
Į krepšelį 10,07 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“ aprašymas

Kad ir kaip Dorė nori užaugti, mamos jai labai reikia. Kai kartą ji pasimeta nuo mamos parduotuvėje, labai sunerimsta. Net pradeda įtarinėti, kad mama netrukus išplauks į kelionę laivu aplink pasaulį ir daugiau nebegrįš.

Ak, kaip baisu! Bet Dorė žino, ką daryti: ji užsimeta paklodę ant galvos ir persekioja savo šeimos narius visur, kur jie eina, kad jie negalėtų jos palikti. Bet tikrų tikriausi nesusipratimai prasideda tada, kai pasirodo Raja Rajuonė, vilkinti vestuvinę suknelę, o mama paskelbia didžiulę naujieną.

Kiekvienas „Nenuoramos Dorės“ puslapis kupinas šmaikštybių ir nepaprastų Dorės nuotykių, į kuriuos ji įvelia ne tik tikrus, bet ir įsivaizduojamus draugus.

„Laikas su Dore – puikiai praleistas laikas!“
Publishers Weekly

„Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“

    • Vaikams nuo 6 metų.

    • Moko priimti gyvenimo pokyčius ir vertinti šeimą.

    • Šmaikštus ir smagus pasakojimas paliečia didelių šeimos pokyčių temą, rutinos pasikeitimą.

    • Gausiai iliustruota knyga patiks net ne itin mėgstantiems skaityti vaikams.

Abby Hanlon anksčiau dirbo mokytoja, o įkvėpta savo mokinių pasakojimų ėmė rašyti istorijas vaikams ir net išmoko piešti. Pirmoji „Nenuoramos Dorės“ serijos knyga gavo Amerikos bibliotekų asociacijos (ALA) apdovanojimą, „Kirkus“, „Publishers Weekly“ ir žurnalo „Parentʼs“ buvo išrinkta geriausia knyga bei „Golden Kite“ garbės knyga. Antroji knyga „Nenuorama Dorė ir tikra draugė“ laimėjo „Cybil“ apdovanojimą, o trečioji „Dorė ir juoda avelė“ taip pat gavo Amerikos bibliotekų asociacijos apdovanojimą. „Dorės“ serija tapo nepaprastai mėgstama vaikų, tad autorei neliko nieko kita, kaip tik sukurti dar daugiau fantastiškai smagių tęsinių!


 • Pavadinimas originalo kalba: Dory Fantasmagory: Can't Live Without You
 • Autorius: Abby Hanlon
 • Serija: Nenuorama Dorė
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2024
 • Knygos puslapių skaičius: 160
 • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090160794
 • Vertėjas: Asta Tobulevičienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“, kurį pristato Abby Hanlon. Siūlome ne tik išsamų „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Abby Hanlon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Nenuorama Dorė. Negaliu gyventi be tavęs“ perkama kartu