NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 22,49 €
Kaina su kodu: 20,24 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-15 Simona

Puiki knyga. Neskaiciau lietuviskai, labai idomu. Bet verta kiekvienam auginanciam paauglius YPAC. Matau nera populiari, nors pasaulyje labai populiari. Gabor Mate puikus rasytojas, seimos gydytojas, kalba apie psichologijoja. Verta perskaityti visas Jo knygas bei paklausyk podcastu kuriuose jis dalyvauja if pats transliuoja.


2024-02-29 22.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia" aprašymas

„Nepraraskime savo vaikų“ – dviejų profesionalių vaiko raidos specialistų knyga, kurioje analizuojamos priežastys, lėmusios tėvų ir vaikų santykių eroziją ir autoriteto krizę, bei pateikiami patarimai prarastam ryšiui atkurti.

Maištaujantys, durimis trankantys, vėlai grįžtantys ir su neaiškia kompanija susidedantys paaugliai – amžinas galvos skausmas tėvams, linkintiems savo atžaloms tik gero. Tačiau šiandien tvarkytis su jaunuolių nepaklusnumu dar sunkiau, nes tėvų autoritetas konkuruoja ne tik su bendraamžiais, bet ir su informacinėmis echnologijomis bei nuomonę formuojančiais socialiniais tinklais. Tėvai jaučiasi nutolę nuo vaikų, negeba rasti bendros kalbos ir jaučia turį vis mažiau įtakos paauglio gyvenime.

Daktaras Gordon Neufeld – plačiai žinomas vaiko raidos specialistas – suvienija jėgas su bestseleriu autoriumi dr. Gabor Maté ir pateikia skaitytojams tiesmuką situacijos analizę. Jų išvada radikaliai paprasta – vaikams tėvų autoritetą keičia bendraamžiai. Pagrindinė problema, kylanti iš pasikeitusio santykio – sutrikusi įprasta vaikų psichologinė raida ir agresyvios bei seksualizuotos paauglių kultūros įsigalėjimas. Svarbiausiu tikslu tampa buvimas „kietu“, tačiau to siekiama tampant susvetimėjusiais konformistais. Lyg žibalas ugnį, visą procesą spartina augantis socialinių tinklų naudojimas.

Knygoje „Nepraraskime savo vaikų“ autoriai patars tėvams kaip į namus grąžinti tinkamą hierarchiją, užtikrinti vaikų saugumo pojūtį ir susigrąžinti jų pasitikėjimą bei meilę. Nuo analizės, kodėl tėvai turi vis mažiau įtakos vaikams, iki paaugliško maišto priežasčių. Knygoje mokslininkai siekia atrasti būdą, kaip tėvams atkurti nutrūkusį prieraišumą ir neprarasti savo vaiko.

„Geriausia ką galite padaryti, norėdami atkurti savo ir vaiko ryšį – suprasti šio ryšio svarbą. Vaikai turi pasitikėti tais, kurie yra už juos atsakingi. Tad tėvams kyla uždavinys atkurti tikrąjį kontekstą, kuriame vaikai turi augti… Toks yra rūpesčio ir santykių kūrimo kelias. Tūkstančius metų tai darėme. Mums nereikėjo jokių patarimų – tiesiog buvo žinoma tai esant teisinga. Bet staiga to nebemokame. Užmiršome, kad tėvų ir vaikų ryšys yra pagrindinis santykių klausimas. Tai ne įgūdžiai, tai santykiai. Ir jei jie yra geri ir sveiki, viskas stoja į savo vietas – mes randame viską vadovaudamiesi intuicija,“ – pasakoja vienas iš knygos „Nepraraskime savo vaikų“ autorių Gordon Neufeld. Anot jo, socialiniais tinklai šiandien panašūs į sausainių ar saldainių valgymą prieš vakarienę. Tai tarsi pakaitalas tėviškam rūpesčiui – juk žaisdami ir bendraudami su savo bendraamžiais, vaikai nesiekia vien mėgautis. Jiems svarbu būti mėgstamiems ir gerbiamiems. Kai to neužtikrina tėvai, atžalos ieško kitų autoriteto šaltinių.

„Paprastomis idėjomis ir nuosekliais žingsniais grįsta knyga skirta ne tik tėvams, bet ir visiems, kurių gyvenime ir darbe būtinas santykis su vaikais – mokytojams, socialiniams darbuotojams, konsultantams.“
Quill & Quire

„Šaltas dušas mamoms ir tėčiams… Siūlo tai, ko nerasite kitur – retą brangenybę, vadinamą sveiku protu.“

Winnipeg Free Press  • Autorius: Gordon Neufeld, Gabor Mate
  • Leidėjas: Abigailė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098153101
  • Vertėjas: Kęstutis Choromanskis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-12-15

Puiki knyga. Neskaiciau lietuviskai, labai idomu. Bet verta kiekvienam auginanciam paauglius YPAC. Matau nera populiari, nors pasaulyje labai populiari. Gabor Mate puikus rasytojas, seimos gydytojas, kalba apie psichologijoja. Verta perskaityti visas Jo knygas bei paklausyk podcastu kuriuose jis dalyvauja if pats transliuoja.

2021-03-21

Be galo įtraukianti ir nuostabi knyga

2021-03-21

Aukso vertės knyga, paskaitykite

Parašykite atsiliepimą apie "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Gabor Mate, Gordon Neufeld pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gabor Mate, Gordon Neufeld tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nepraraskime savo vaikų. Kodėl ryšys su vaiku toks svarbus, kokie pavojai jam gresia" perkama kartu