0

Nuostabioji žodžio šviesa

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Nuostabioji žodžio šviesa


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nuostabioji žodžio šviesa" aprašymas

Knygelėje "Nuostabioji žodžio šviesa" spausdinami Kazimiero Gaivenio straipsneliai vaikams apie kalbą, skelbti 1979-1988 metais. Nesudėtingai parašyti, gausiais ir įdomiais duomenimis parenti straipsneliai aktualūs ir šiandien. Juose kalbama apie įvairius lietuvių kalbos lygmenis ir reiškinius, lietuvių ir kitų pasaulio kalbų panašumus ir skirtumus.

Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabioji žodžio šviesa"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Nuostabioji žodžio šviesa, kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Gaivenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Gaivenis su knyga Nuostabioji žodžio šviesa jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Nuostabioji žodžio šviesa patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Gaivenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Nuostabioji žodžio šviesa palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Nuostabioji žodžio šviesa" perkama kartu