NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė

4.3
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,59 €
Kaina su kodu: 6,83 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-10 ViliusN

Dalykiška ir kruopšti veiklos ataskaita, puikiai atspindinti organizuotą, atsakingą Prezidentės asmenybę.
D.Grybauskaitė akivaizdžiai nenori tik statistiškai išlikti Lietuvos istorijoje.
Tam ir skirtas šis istorinis dokumentas - skaityk, susipažink su faktais, vertink.
Skaitykite ir nekrūpčiokite. Nepasigailėsite.


2024-02-29 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė" aprašymas

"Visą gyvenimą buvau kitokia. Visur. Taip pat ir politikoje"
Dalia Grybauskaitė

Ši knyga - tai dokumentinė portretinė apybraiža apie pirmąją moterį prezidentę Lietuvos istorijoje. Prisiminti politikės valdymo metus kviečia jos patarėja viešųjų ryšių ir komunikacijos klausimais Daiva Ulbinaitė ir jos knyga „Nustokim krūpčiot“.

Iš arti politikos virtuvę mačiusi knygos autorė pateikia kitokį žvilgsnį į Prezidentės politinius sprendimus ir tai, kas ir kaip vyko mūsų valstybės kuluaruose. D. Ulbinaitė aprašo Dalios Grybauskaitės santykį su oligarchais ir teisėsauga, nubrėžia grybauskaitiškos politinės kultūros kartelę ir įrodo, kad Konstitucijos numatytas prezidento galias gali išplėsti asmenybės charizma, valia ir atsakomybė.

Tai ir pasakojimas apie tai, kokia ši moteris buvo kasdieniame gyvenime? Kaip nepasiturinčioje šeimoje gyvenusi mergina savo gabumų ir užsispyrimo dėka tapo viena sėkmingiausių Europos politikių ir pasaulinio kalibro lyderių.

Kodėl ją koneveikė Vladimiras Putinas ir gyrė Donaldas Trumpas? Kodėl atsisakyta šampano su Baraku Obama ir ką Prezidentė galėjo patarti Angelai Merkel? Ką per telefoninius pokalbius aptardavo Dalia Grybauskaitė ir NATO generalinis sekretorius? Kaip Lietuva iš mažos valstybės prie Baltijos jūros tapo lygiaverte europinės politikos žaidėja?

Kokios vadovės asmeninės savybės? Kas išduoda, kad Dalia Grybauskaitė nebeklauso pašnekovo ir kaip suprasti, kad ji susidūrė su sudėtingu sprendimu?

Buvusi žurnalistė Daiva Ulbinaitė 2009-2019 m. ėjo Prezidentės Dalios Grybauskaitės viešųjų ryšių ir komunikacijos patarėjos pareigas, tad turėjo neeilinę galimybę iš arti stebėti sprendimų priėmimo „virtuvę“, šalies vadovės veiklą, lydėti ją susitkimuose ir renginiuose, būti svarbių įvykių ir sprendimų liudininke.

„Nustokim krūpčiot“ – šiuos žodžius savo komandai mėgdavo kartoti Prezidentė. Šie žodžiai tapo bene garsiausiu jos posakiu. Jie atspindi ir gyvenimo bei politikos filosofiją – pasitikėjimą savimi ir pasiryžimą imtis, rodos, neįmanomų darbų. Tai tinkamiausias pavadinimas knygai, kuri apibendrina tai, kas pasiekta per dešimtmetį.

Kadenciją baigiančios vadovės darbus jau įamžino 2019 m. pavasarį pasirodęs filmas „Valstybės paslaptis“, kurį režisavo Donatas Ulvydas, o knyga „Nustokim krūpčiot“ yra tarsi šio pasakojimo tęsinys. Čia pamatysime tikrąją Dalią Grybauskaitę – nevyniojančią žodžių į vatą, kritišką, užsispyrusią, reiklią ir siekiančią aukščiausių standartų valstybės valdymo politikoje.


  • Autorius: Daiva Ulbinaitė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663994

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-10

Dalykiška ir kruopšti veiklos ataskaita, puikiai atspindinti organizuotą, atsakingą Prezidentės asmenybę.
D.Grybauskaitė akivaizdžiai nenori tik statistiškai išlikti Lietuvos istorijoje.
Tam ir skirtas šis istorinis dokumentas - skaityk, susipažink su faktais, vertink.
Skaitykite ir nekrūpčiokite. Nepasigailėsite.

2021-07-29

Puiki knyga!

2021-03-09

Gera knyga, rekomenduoju.

2019-11-16

"linkėjimai dvokiančiam šungrybiui" trolio komentaras. Rekomenduojame pašalinti.

2019-11-10

gražių paveiksliukų galerija:

liaudiesmenas.livejournal.com

2019-10-08

Knygoje kiek platesnis komentaras apie exprezidentės D. Grybauskaitės dešimties metų darbo peripetijas, būdus. Tai kas buvo nutylėta anksčiau, šįkart jau atskleidžiama iš tolesnio laiko perspektyvos. Patiko.

2019-06-09

Parašykite atsiliepimą apie "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

Daiva Ulbinaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Daiva Ulbinaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė" perkama kartu