0

Pirkėjų atsiliepimai

Naftos titano ir filantropo autobiografija

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Naftos titano ir filantropo autobiografija" aprašymas

John D. Rockefeller – pirmasis Jungtinių Amerikos Valstijų milijardierius, naftos perdirbimo kompanijos „Standard Oil Company“ įkūrėjas. Knyga „Naftos titano ir filantropo autobiografija“ yra jo paties parengta istorija apie kelią link dviejų didžiųjų svajonių: uždirbti šimtą tūkstančių dolerių ir gyventi bent šimtą metų. Pirmąjį tikslą John D. Rockefeller įgyvendino su kaupu, o antrasis, deja, liko nepasiektas, nes knygos autorius mirė sulaukęs 97 metų amžiaus.

Įvairūs biografai parengė daugybę John D. Rockefeller gyvenimo aprašymų, kuriose nagrinėjo šio žmogaus asmenybę ir profesinę veiklą. Pats milijardierius ir jo įmonės veiklos metodai visuomenėje sulaukė daug neigiamų atsiliepimų, kėlė nesutarimus ir prieštaravimus, tačiau niekas negalėjo nuginčyti ir ženklių filantropinių indėlių. John D. Rockefeller įvairiais būdais paaukojo sumas, kurios šiandien atitinka apie 5 milijardus dolerių.

Viena yra skaityti kitų biografų knygas, kas kita – paties John D. Rockefeller rašytą autobiografiją.

„Naftos titano ir filantropo autobiografija“ – asmeniški atsiminimai apie pirmuosius karjeros žingsnius ir kaip jie nuvedė iki milijardieriaus statuso. Knyga patiks istorinį žanrą mėgstantiems skaitytojams. Knygos siužetas vystomas JAV technologinio progreso laikais. John D. Rockefeller greitai įžvelgė galimybes ir darbo bei asmeninių savybių dėka tapo naftos verslo titanu.

Pradėjęs nuo buhalterio karjeros, John D. Rockefeller gebėjo puikiai planuoti ir valdyti savo finansus. Nepaisant to, kad jo atlygis buvo juokingas, jis sugebėjo susitaupyti pinigų bei tinkamu laiku jų pasiskolinti ir padėti pamatus imperijos pradžiai.

Knygoje „Naftos titano ir filantropo autobiografija“ rašoma apie laikus, kuomet nafta arklių traukiamais vežimais buvo gabenama į atokius JAV kampelius, kol pamažu šalyje išsivystė pramonė. Kartu su partneriais valdoma John D. Rockefeller naftos perdirbimo įmonė „Standard Oil Company“ išsiplėtė ir 1879-tais metais valdė apie 90% JAV naftos gavybos verslo.

„Naftos titano ir filantropo autobiografija“ – asmeniška John D. Rockefeller karjeros santrauka ir JAV istorijos fragmentai. Knyga rekomenduojama visiems, besidomintiems tais veikėjais, kurie pastatė Ameriką, žymiomis asmenybėmis bei tiesiog ieškantiems profesinio įkvėpimo.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Gedminienė

Sudomino šis trumpas aprašymas? Kviečiame nelaukti ir pirkti knygą jau šiandien. Leidinius įsigyti internetu visada naudinga, nes online knygynuose kainos dažnai mažesnės, o išpardavimų ir akcijų metu knygos kainuoja dar pigiau. Be to, išsirinkti norimą kūrinį patogu, nes parengėme leidinių santraukas, įkėlėme ištraukas, nurodėme puslapių skaičių, vertėją bei leidimo metus. Telieka įsigyti, perskaityti ir parašyti apžvalgą, kuri padės apsispręsti kitiems.


  • Autorius: John D. Rockefeller
  • Serija: Titanai
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267744

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Naftos titano ir filantropo autobiografija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biografijos ir autobiografijos

John D. Rockefeller pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Naftos titano ir filantropo autobiografija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Naftos titano ir filantropo autobiografija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Naftos titano ir filantropo autobiografija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Naftos titano ir filantropo autobiografija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John D. Rockefeller tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Naftos titano ir filantropo autobiografija" perkama kartu