Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai

Kaina: 20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 20.993 InStock
Į krepšelį 18,89 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“ aprašymas

Šioje knygoje „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“ slypi istorija ir neatrastas pažinimo džiaugsmas.

Keliauk laiku į praeitį – į triaso, juros bei kreidos periodus ir susitik įspūdingiausius priešistorės dinozaurus, augalus ir gyvūnus. Tyrinėk priešistorinį pasaulį per spalvų kaleidoskopą, sukurtą Milano dizainerių dueto „Carnovsky“.

Pasinaudok stebuklingais stikliukais ir patyrinėk įdomiausius kiekvieno žemyno dinozaurus. Kiek jų rasi per kelionę priešistorės pasaulyje?

Žemė po mūsų kojomis – laiko kapsulė. Čiupk paleontologinį filtrą ir praskleisk laiko šydą, slepiantį kadaise planetoje klajojusius dinozaurus. Giliai po žeme, lobius primenančiose sankaupose slypi kaulai, fosilijos ir suakmenėjusios priešistorės liekanos. Pasiruošk kelionei laiku prieš milijonus metų, kai visa sausuma sudarė vieną žemyną, vadinamą Pangėja. Stebėk, kaip ji pamažu suskyla, maitindama ir globodama galingus dinozaurus, vešlius augalus, gausybę žiedų bei neįprastus ankstyvuosius žinduolius. Apsilankyk visuose planetos kampeliuose ir pamatyk, kuriose vietovėse gyveno žinomiausi dinozaurai. Užlipk į stebėjimo aikštelę ir pamatyk kiekvienos vietovės dinozaurų, augalų bei kitų priešistorinių gyvūnų įvairovę. Daugiau apie juos sužinosi atsivertęs paleontologų rūšių vadovą.

Trys stikliukai – trys skirtingi vaizdai:

Paimk raudoną stikliuką ir atrask skirtingose vietovėse klajojusius dinozaurus – „siaubingus driežus“.
Žalias stikliukas leis patyrinėti kiekvieną vietovę.
Pažvelk pro mėlyną stikliuką ir atrasi tos vietovės priešistorinius augalus bei gyvūnus.


  • Autorius: Carnovsky
  • Serija: Carnovsky
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 29x35, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098252040

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“, kurį pristato Carnovsky. Siūlome ne tik išsamų „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Carnovsky. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Illumisaurus. Nušviesti dinozaurai“ perkama kartu