Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

OpenOffice 1.0

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 7.89 SoldOut

Knygos "OpenOffice 1.0" aprašymas

OpenOffice yra nemokamas verslo programų paketas, tinkamas įvairiems popieriniams ir elektroniniams dokumentams rengti. Šio paketo programų naudojimui nereikia niekieno leidimo, jis nemokamai pateikiamas kartu su knyga. Daugeliu atvejų OpenOffice yra suderinamas su MS Office paketu parengtais dokumentais. Knygoje rasite visą informaciją, kurios reikia sėkmingam darbui su teksto redaktoriumi, elektronine lentele, rengiant elektronines skaidres, tinklalapius, meninius užrašus bei iliustracijas. Ją galėsite naudoti rengdamiesi aukštesniojo lygmens ECDL testams.
Knyga skirta nemokamų verslo programų paketų OpenOffice, StarOffice 5.2 vartotojams. Ji bus naudinga ir dirbant su StarOffice 6.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "OpenOffice 1.0"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Microsoft Office: Word, Excel ir kitas programas

Bangimantas Starkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "OpenOffice 1.0", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "OpenOffice 1.0" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "OpenOffice 1.0" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "OpenOffice 1.0"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bangimantas Starkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "OpenOffice 1.0" perkama kartu