0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Padaužiukai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-01-12 Vaiva

Labai gražūs eilėraštukai!
Rekomenduoju, tikrai šmaikštūs ir vaikams įdomios❤️❤️

Padaužiukai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Padaužiukai" aprašymas

Vienuolika šmaikščių ir juokingų eilėraštukų apie nuolat nerimstančius ir visko prisigalvojančius padaužiukus.2021-01-12

Labai gražūs eilėraštukai!
Rekomenduoju, tikrai šmaikštūs ir vaikams įdomios❤️❤️

Parašykite atsiliepimą apie "Padaužiukai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Padaužiukai, kurį parašė Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų Padaužiukai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Lenktytė-Masiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Padaužiukai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Padaužiukai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Padaužiukai" perkama kartu