0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 14.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis" aprašymas

Knygelė su liečiamaisiais elementais ir garsais.

Kviečiame apsilankyti ūkyje ir susipažinti su mielais gyvulėliais. Paglostęs juos pajusi kailio švelnumą ir išgirsi, kaip bliauna avelė ir asiliukas, kriuksi paršiukas, kreksi antytė. Malonių viešnagės įspūdžių!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 22x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830723

Parašykite atsiliepimą apie "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paliesk ir klausyk! Mūsų ūkis" perkama kartu