Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,08 €
Kaina su kodu: 4,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-13 Renata D.

Man labai patiko ši knyga. Rekomenduoju šiuolaikiniams tėveliams, kurie domisi vaikų auklėjimo metodais ir ieško prasmingų praktikų.


2024-04-30 9.083 InStock
Į krepšelį 4,54 € -50% su kodu
PATOGU

Knygos "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės" aprašymas

Rusijos psichologijos profesorė Marina Melija savo knygoje „Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės“ tiesia pagalbos ranką šiuolaikiniams tėvams, kurie savo vaikams kelia per didelius lūkesčius. Autorė pataria, kaip auklėti atžalas abiems pusėms patiriant kuo mažiau žalos bei streso.

XXI amžiuje tėvai į jaunosios kartos auklėjimą dažnai žiūri pernelyg atsakingai. Mes visi norime užauginti sėkmingus, laimingus ir savarankiškus vaikus. Todėl mes aktyviai valdome jų gyvenimą, nuolat kontroliuojame, stumiame sau palankia kryptimi ir taisome. Tai, savo ruožtu, uždeda didelę naštą mažiems vaikams: pateisinti tokius didelius lūkesčius. Iš to kyla neurozės, perfekcionizmas, nepasitenkinimas savimi ir gyvenimu apskritai – šios problemos veikia tiek vaikus, tiek ir jų tėvus. Kad taip neatsitiktų, keturiasdešimties metų darbo patirtį turinti psichologė Marina Melija siūlo paprastą nesikišimo metodą.

Ji ragina palikti vaikus ramybėje ir nukreipti dėmesį į save, į savo veiksmus bei žodžius. Svarbiausia tėvų užduotis – būti geriausiu pavyzdžiu savo vaikams. Nepraraskite nuotaikos, išmokite klausyti ir girdėti, nebūkite amžinas kritikas. Autorė analizuoja konkrečius, per praktiką patirtus atvejus ir pateikia daugybę patarimų, kaip siekti sėkmės einant nesikišimo keliu ir siūlo protingo tėvų elgesio algoritmus, kurie padės išspręsti bet kokias, net ir pačias sudėtingiausias problemas.

Knyga „Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės“ yra patarimų rinkinys įvairiomis aktualiomis temomis. Autorė teigia, kad ją galima skaityti atsivertus bet kurį skyrių. Temų spektras yra platus ir artimas daugeliui šiuolaikinių tėvų. „Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės“ kalba apie apie ribas, laisvę, baimes, patyčias, kišenpinigius, tėvų ir vaikų draugystę, infantilizmą ir dar daugiau. Leidinio struktūra paprasta. Marina Melija parašo realią problemą, su kuria susidūrė per savo praktiką, o tuomet dalijasi patarimais, kaip reikėtų ją spręsti.

Kaip teisingai reikia auginti vaiką? Kaip suteikti vaikams laisvę? Kaip nustatyti ribas? Ir kaip skirti vaikams deramą dėmesį, jei nėra laiko ir pastangų? Atsakymai šioje knygoje.

Marina Melija (g. 1948) – rusų psichologijos profesorė. Ji nuolat rašo straipsnius tiek į Rusijos žurnalus, tiek į „Forbes“ bei „Harvard Bussines“. Taip pat Marina Melija yra populiarios knygos „Verslas – tai psichologija“ autorė. Ji išversta ir į lietuvių kalbą.

Iš rusų kalbos vertė Monika Kazlauskė


  • Autorius: Marina Melija
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098254310

Kiti taip pat domėjosi


2021-07-13

Man labai patiko ši knyga. Rekomenduoju šiuolaikiniams tėveliams, kurie domisi vaikų auklėjimo metodais ir ieško prasmingų praktikų.

2021-01-23

Knyga apie nieką, paliekanti tuštumo įspūdį, lyg išspausta iš senų taisyklių į naują viršelį, nieko modernaus, nieko naujo, nieko turiningo, jokių efektyvių būdų problemoms spresti joje nėra. Nerekomenduoju. Imkite tik tie, kam tai pirma knyga šia tema, visi kiti, kas jau nemažai skaitę, nusivilsite.

2021-01-20

2020-06-22

Knygą perskaičiau, patiko ir rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Marina Melija pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Marina Melija tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Palikite vaiką ramybėje! Paprastos išmintingų tėvų taisyklės" perkama kartu