Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pamirštų svajonių rūmai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 17.49 SoldOut

Knygos „Pamirštų svajonių rūmai“ aprašymas

Charlotte Betts romano „Neišsipildžiusių svajonių dvaras“ veiksmas (tiksliau – didžioji jo dalis) vyksta Haidarabade, pietinės Indijos mieste, laikais, kai su globalaus dominavimo pasaulyje siekiančia Britanija bandė varžytis ir Napoleono Prancūzija.

Romano „Neišsipildžiusių svajonių dvaras“ herojė Beatrice Sinclair, liūdinti ir finansinių nepriteklių kamuojama jauna našlė, tragiškomis aplinkybėmis praradusi vyrą ir kūdikį, gyvena Hampshire kartu su jos amžiaus podukra. Nebeištverdama slegiančios aplinkos, ji nusprendžia grįžti į savo vaikystės miestą Haidarabadą, kuriame gyvena jos brolis, Britų East India Company darbuotojas.

Atvykusi į 1798-ųjų Indiją, ji stoja akistaton su daugybe permainų – Jahanara Mahal dvaras beveik sugriuvęs, o romantiškuose griuvėsiuose gyvena ne tik Beatrice brolis, bet ir jo jauna žmona, gražuolė indė kartu su savo gausia gimine. Herojė sutinka ir dar vieną pažįstamą veidą iš praeities – vaikystės draugą Harrį, buvusį kareivį, o dabar – gal net ir žvalgą. O gal šnipą?

Romano autorė Charlotte Betts pasikeitusią (o šiuolaikiniams sakytojams visuomet egzotišką) aplinką iliustruoja dvaras. Beatrice žiūri į pastatus ir supranta, kaip čia viskas absoliučiai nepanašu į Hampshirą. Ji greitai pamilsta ir dvarą, ir savo naują, gausią šeimą. „Aš pirmą kartą gyvenime suprantu, kas aš esu. Visuomet buvau savo motinos dukra, trumpam – Charles‘o žmona. Dabar iš visų jėgų bandau pamiršti liūdnąją Beatrice ir vėl tapti Bee, mergaite, kurią palikau Indijoje“, svarsto „Neišsipildžiusių svajonių dvaro“ herojė.

Naujai atgimusi Bee pasiraitoja rankoves, ji nusprendžia atgaivinti dvarą. Merginai padeda ir nuovoka (atsiranda planas, kaip užsidirbti pinigų), ir dvaro damos iš zenanos. Atrodytų, sunkus darbas duos rezultatų. Bet ar visi „Neišsipildžiusių svajonių dvaro“ gyventojai nusiteikę pozityviai? Ir, svarbiausia – ar Bee aplankys nauja meilė?
Nauja aplinka pavers Bee autsaidere - tai buvo galima nuspėti. Tačiau problemas kuria ir istorinis fonas – britų ir prancūzų pulkai ruošiasi kovai už Indijos turtus, o kurioje fronto pusėje yra Bee vaikystė draugas Harris – neaišku. Herojės laukia ir lojalumo iššūkis.

Charlotte Betts pradėjo rašyti, kai jos penki vaikai užaugo ir paliko namus. Rašytojos karjera klostėsi labai greitai – per aštuonis metus ji parašė septynis romanus ir gavo kelias premijas už apsakymus.

Iš anglų kalbos vertė Rima Rutkūnaitė


  • Autorius: Charlotte Betts
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139578

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Pamirštų svajonių rūmai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Pamirštų svajonių rūmai“, Charlotte Betts. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Charlotte Betts su knyga „Pamirštų svajonių rūmai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Pamirštų svajonių rūmai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Charlotte Betts. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Pamirštų svajonių rūmai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Pamirštų svajonių rūmai“ perkama kartu