0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.73 SoldOut
Knygos "Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos" aprašymas
Kalboje yra panašiai skambančių žodžių, kurie vartotojams gana pavojingi. Juos lengva supainioti, ypač kai jų reikšmė artima arba kai juos klaidingai ištariame, ne taip sukirčiuojame. Tokio painiojimo pasitaiko spaudoje, televizijos ir radijo laidose, dar daugiau – šnekamojoje viešojoje ir ypač buitinėje kalboje.
Šioje knygoje paaiškinamos sugretintų žodžių norminės reikšmės, nurodoma ir pataisyta klaidinga vartosena. Įvadinėje dalyje „Panašiai skambančių žodžių vartojimo pinklės ir painiojimo priežastys“ aptariami kai kurie teoriniai ir praktiniai tokių žodžių vartosenos aspektai.
Leidinys skiriamas visiems, kurie nori taisyklingai kalbėti ir rašyti, išvengti nemalonių panašiai skambančių žodžių painiojimo klaidų. Jis bus naudingas ir mokytojams, nes padės rengti kalbinius žaidimus, viktorinas, konkursus, kurti kalbinius galvosūkius, kad mokiniai savo kalbą turtintų, tobulintų, būtų dėmesingesni žodžių skambesiui ir reikšmei.

  • Autorius: Jonas Šukys
  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 24x17
  • ISBN ar kodas: 9955-512-69-5

Parašykite atsiliepimą apie "Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Šukys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Šukys su knyga Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Šukys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Panašiai skambantys žodžiai: normos ir klaidos" perkama kartu