0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos

Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos" aprašymas

Šis leidinys "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos" sumanytas kaip pagalbinė muzikos kūrinių analizės priemonė atlikėjo raiškos specializacijos mokiniams, besiruošiantiems laikyti mokyklinį muzikologijos egzaminą. Juo gali naudotis ir jaunieji muzikantai, nagrinėdami savo atliekamus kūrinius. Čia pateikiamos pagrindinės žinios apie muzikos formas (nuo periodo iki sonatos), patarimai, kaip lengviau jas atpažinti, taip pat analizuojant vartojamos sgvokos.Parašykite atsiliepimą apie "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Muzikos, vizualiojo meno knygos

Vitalija Mockutė-Aleknienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Mockutė-Aleknienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paprastosios ir sudėtinės muzikos formos" perkama kartu