Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasaulio matavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-06-30 9.59 SoldOut

Knygos „Pasaulio matavimas“ aprašymas

Grakščiu siužetu ir minimaliomis stiliaus priemonėmis romane „Pasaulio matavimas“ tapomi dviejų pasaulinio garso XVIII a. pabaigos ir XIX a. pradžios mokslininkų – matematiko, astronomo, geodezininko ir fiziko Karlo Frydricho Gauso (1777–1855 m.) ir gamtininko, geografo bei keliautojo Aleksandro fon Humbolto (1769–1859 m.) – paveikslai. Į mokslo istoriją amžiams liks įrašytas Gauso dėsnis elektrostatikoje, Gauso metodas lygčių sprendimo teorijoje, Gauso skirstinys variacinėje statistikoje, o Humbolto – Orinoko ir Amazonės vandenskyros, vertikalaus augmenijos zoniškumo ir daugybė kitų atradimų. Abu mokslininkai savaip matavo pasaulį. Per įvykius ir dialogus atsiskleidžia jųdviejų charakteriai, epochos dvasia, to meto mokslo lygis ir žmogaus proto galia.

Daniel Kehlmann (Danielis Kėlmanas) gimė 1975 m. Miunchene, tėvas – kino režisierius, motina – aktorė. Kai Danieliui sukako šešeri, tėvai persikėlė į Vieną. Studijavo germanistiką ir filosofiją. Literatūroje debiutavo 1997 metais. Yra parašęs tris romanus ir dvi apsakymų knygas, apdovanotas įvairiomis premijomis; paskutinioji, 2005 m., - Kandido premija. Kai tų pačių metų rugsėjo mėnesį pasirodė ketvirtasis romanas Pasaulio matavimas, autorius kaipmat išgarsėjo. Šis kūrinys jau išverstas į 37 kalbas ir pasaulyje parduota per vieną milijoną jo kopijų.


  • Autorius: Daniel Kehlmann
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955246664

Parašykite atsiliepimą apie „Pasaulio matavimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Pasaulio matavimas“, Daniel Kehlmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Daniel Kehlmann su knyga „Pasaulio matavimas“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Pasaulio matavimas“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daniel Kehlmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Pasaulio matavimas“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Pasaulio matavimas“ perkama kartu