Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai

Kaina: 4,59 €
Kaina su kodu: 3,21 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.59 InStock
Į krepšelį 3,21 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai " aprašymas

Spalvinimo ir karpinių knygelė „Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai“ kviečia susikurti savą žvėrelių ir gyvūnėlių pasaulį. Nuspalvinęs, iškirpęs ir suklijavęs knygelės piešinius vaikas savo susikurtame miške, krūmynuose ir žolynuose galės apgyvendinti vilką, lapę, briedį, barsuką, šuniuką ir katinėlį, arklį ar vienaragį, avelę, triušį bei kitus miško žvėrelius, paukščius ir naminius gyvūnėlius.

Šmaikščios dailininkės iliustracijos įkvepia kūrybiškai pasirinkti spalvas, karpymas ir klijavimas lavina smulkiąją motoriką, o linksmos detalės (šukos, medalis, ledai, akiniai, atsarginiai ragai, papildomi sparnai) žadina vaizduotę ir kviečia pasinerti į žaidimų pasaulį.

„Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai“  - puiki priemonė tėvams ir pedagogams turiningai leisti laiką su vaikais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai ", kurį pristato Živilė Adomaitytė. Siūlome ne tik išsamų "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Živilė Adomaitytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasidaryk ir žaisk. 3D žvėrys ir gyvūnėliai " perkama kartu