NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą

2024-02-29 11.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą" aprašymas

„Pasitikėjimas savimi“ – 5–10 metų vaikams skirta užduočių knyga, skatinanti geriau pažinti save ir supantį pasaulį.

Piešdami, rašydami, skaičiuodami, spalvindami ir klijuodami mažieji skaitytojai pagelbės 4 knygos veikėjams – Rožei, Viktorui, Sofijai ir Ignui – įveikti kasdienius bendravimo iššūkius ir patys mokysis megzti ir vertinti draugystę, labiau pasitikėti savo gebėjimais, savarankiškai priimti svarbius sprendimus.

Leidinį papildo patarimų knygelė tėvams ir spalvingi lipdukai, kuriuos taip smagu klijuoti.

Knygos autorės – pozityviosios tėvystės puoselėtoja psichoterapeutė Isabelle Filliozat, skaitytojams pristačiusi jau ne viena bestselerį, psichoterapeutė Violene Riefolo ir psichologė Chantal Rojzman.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą", kurį pristato Amandine Laprun, Chantal Rojzman, Isabelle Filliozat, Violène Riefolo. Siūlome ne tik išsamų "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Amandine Laprun, Chantal Rojzman, Isabelle Filliozat, Violène Riefolo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pasitikėjimas savimi. Užduotys, padėsiančios geriau suprasti save, kitus ir gyvenimą" perkama kartu