NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną

Kaina: 12,09 €
Kaina su kodu: 10,88 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

2024-02-29 12.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną" aprašymas

Pasaulyje mūsų tiek mažai, esame lyg nykstanti rūšis, bet Bažnyčia ir vyskupai bemaž nieko dėl to nedaro. Kartais kiekvienas iš mūsų savo kasdienėje kovoje jaučiasi taip, tarsi būtų paskutinis – paskutinis egzorcistas, pašauktas kovoti su didžiuoju priešu, šio pasaulio kunigaikščiu šėtonu. Tai mano kryžiaus žygis.

Ar šėtonas iš tiesų egzistuoja?

Į šį klausimą sukrečiančiuose memuaruose „Paskutinis egzorcistas : mano kova prieš šėtoną“ atvirai atsako Tėvas Amortas, buvęs vyriausiasis Vatikano egzorcistas ir Tarptautinės egzorcistų asociacijos prezidentas, per daugiau nei 35 metus išlaisvinęs daugiau nei 160 000 apsėstųjų. Popiežių Benedikto XVI ir Jono Pauliaus II patikėtinis dalijasi supratimu apie tai, kas yra blogis, siekiantis (ir kolei kas sėkmingai) sunaikinti pasaulį. Tėvas Amortas pasakoja apie piktąsias jėgas, su kuriomis jam pačiam teko susidurti, bei sunkiai suvokiamas šėtono apraiškas šiame pasaulyje ir atskleidžia atliktų egzorcizmų detales: apsėstųjų spjaudymąsi gelžgaliais, kalbėjimą nepažįstamomis kalbomis ir nepaaiškinamą ateities numatymą. Knygoje ne tik įspėjama dėl netikrų pranašų ir aiškiaregių keliamo pavojaus, bet ir apgailestaujama dėl Bažnyčios nuodėmių.

Tai ne aš bijau šėtono, o jis bijo manęs.

Tėvas Gabriele’ius Amorthas (1925–2016) buvo vyriausiasis Vatikano egzorcistas, per gyvenimą atlikęs tūkstančius demonų išvarymo ritualų ir kartu su dar penkiais kunigais 1990 m. įkūręs Tarptautinę egzorcistų asociaciją. Savo patirtį jis aprašė keliose knygose. Jos tapo įkvėpimo šaltiniu kino filmui „Popiežiaus egzorcistas“.


  • Pavadinimas originalo kalba: L’ULTIMO ESORCISTA: La mia battaglia contro Satana
  • Autorius: Tėvas Amortas, Paolo Rodari
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094445439
  • Vertėjas: Laura Bakšytė
  • Iš kokios kalbos versta: italų

Parašykite atsiliepimą apie "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Krikščionybė

Paolo Rodari, Tėvas Amortas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Paolo Rodari, Tėvas Amortas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paskutinis egzorcistas: mano kova prieš šėtoną" perkama kartu