0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Katalikybė

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 14,29 €
Kaina knygyne: 20,49 €*
Sutaupote: 6.20 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-04-25 Tikra katalikiška knyga

Rekomenduoju. Ši knyga turi tapti klasika.

Katalikybė


2021-04-30 14.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Katalikybė" aprašymas

Autorius aiškina, kas yra katalikybė. Nuostabioje kelionėje į tikėjimo šerdį per meną, literatūrą, architektūrą, asmenines istorijas, Šventąjį Raštą, teologiją, filosofiją ir istoriją pasauliui pristatoma Katalikų Bažnyčia.

"Šioje knygoje ketinu pabūti jūsų vadovu po katalikybės pasaulį, tačiau ne kaip gidas, nes nekeliu sau tikslo aprodyti jums katalikybės artefaktų, tarsi jie būtų apdulkėję meno objektai kultūros muziejuje. Labiau norėčiau būti vadovas po Bažnyčios slėpinių pasaulį ir padėti jums giliau pažinti Įsikūnijimo slėpinį su viltimi, jog būsite perkeisti jo galios. Pritariu teologui Hansui Ursui von Balthasarui, kuris teigė, kad katalikybės tiesą lengviau suvokti būnant Bažnyčioje - panašiai katedros langai, pilki iš išorės, nušvinta visu savo grožiu viduje. Noriu pavedėti jus gilyn į katalikybės katedrą, nes esu tikras, kad toji patirtis pakeis jūsų gyvenimą ir pakylės jį į naujas aukštumas."
Robert Barron

Iš anglų kalbos vertė Asta Leskauskaitė2018-04-25

Rekomenduoju. Ši knyga turi tapti klasika.

2016-09-12

Įdomi ir lengvai skaitoma.

Parašykite atsiliepimą apie "Katalikybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Krikščionybė

Robert Barron parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Katalikybė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Katalikybė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Katalikybė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Katalikybė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert Barron tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Katalikybė" perkama kartu