0

Pirkėjų atsiliepimai

Pataisos

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 5,30 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pataisos" aprašymas

„Pataisos“ – tai žavinga, tragikomiška ir jaudinanti šeimos drama, kurioje amerikiečių rašytojas Jonathan Franzen ironiškai vaizduoja modernaus pasaulio absurdą ir bando prikelia senosios Amerikos dvasią. O traumų, senų paslapčių ir nuoskaudų kupini šeimos santykiai kelia į paviršių klampų neišsipildžiusių svajonių dumblą.


Beveik penkiasdešimt metų Enida Lambert buvo žmona ir mama, tad dabar ji pasiruošusi bent kiek pasilinksminti ir pasidžiaugti savo darbo vaisiais. Deja, jos vyras ir šeimos galva Alfredas kenčia nuo Parkinsono ligos, o vaikai, jau seniai palikę šeimos lizdelį, bando tvarkytis su savo asmeninėmis katastrofomis.


Vyriausias sūnus Garis įtikinėja savo žmoną ir save, kad tikrai neserga depresija, nors visi ženklai rodo priešingai. Negana to, jis tapo žiauriu materialistu, besistengiančiu išgrūsti tėvus iš jų seno namo į nedidelį butuką. Vidurinysis sūnus Čipas, praradęs saugų akademinį darbą, visiškai susimauna naujajame darbe ir sprunka į Lietuvą. O jaunėlė dukra Deniza, išsilaisvinusi iš nelaimingos santuokos, susipainioja sekso reikaluose ir leidžia vėjais savo jaunystę ir grožį.


Beviltiškai trokšdama bent menkiausio malonumo savo gyvenime Enida Lambert išsikelia tikslą – surinkti visą šeimą į namus bent vienoms, paskutinėms Kalėdoms. Tačiau jos vyro sveikata blogėja sparčiau nei moteris tikėjosi ir didžiausiai Enidos svajonei kasdien kyla vis didesnė grėsmė. O kur dar užsispyrę ir išsibarstę vaikai... Visiems jiems teks susidurti su savo baimėmis ir seniai pamirštais praeities vaiduokliais.

Šiai šeimai ir jų tarpusavio santykiams žūtbūt reikalingos „pataisos“.


Jonathan Franzen sukūrė kerinčią uvertiūrą naujiesiems laikams. Jis sujungė senuosius Amerikos krovininius traukinius, pilietines pareigas, jaunuosius skautus, Kalėdų sausainiukus ir seksualines traumas su modernių laikų absurdu – smegenų mokslu, namų priežiūra, tėvų aplaidumu, psichinių ligų savigyda, naująja ekonomika.


„Gąsdinančiai, šviesiai tikroviška“

The Boston Globe


„Tikras šedevras... Šis romanas yra kupinas išmintingo, iškalbingo ir skaudaus grožio“.

Elle


„Nuostabus... Beveik neištveriamai gyvenimiškas“

 The New York Observer


Jonathan Franzen (g. 1959 m.) – amerikiečių rašytojas ir eseistas. Satyrinė šeimos drama, romanas „Pataisos“ sulaukė milžiniško kritikų ir skaitytojų dėmesio ir pelnė rašytojui Nacionalinę Knygos premiją, daug kitų apdovanojimų bei buvo tarp Pulicerio premijos finalistų. Nuo 1994 metų J. Franzen bendradarbiauja su The New Yorker žurnalu.

„Pataisos“ – trečiasis autoriaus romanas, kuris ir pelnė jam tarptautinį pripažinimą.


Iš anglų kalbos vertė Danguolė ŽalytėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pataisos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pataisos", Jonathan Franzen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonathan Franzen su knyga "Pataisos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pataisos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonathan Franzen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pataisos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pataisos" perkama kartu