0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)

4.8
(8 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 13,89 €*
Sutaupote: 3.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-20 Rasa

Per atostogas garsiai perskaičiau 7m sūnui. Labai patiko, tiek jam, tiek man. Puiki knyga.Tikra klasika!


2021-09-30 10.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)" aprašymas

Šią nuostabią nuotykių knygą „Šauniojo penketuko nuotykiai“ sudaro trys pirmosios istorijos apie Šaunųjį penketuką. Jas parašė anglų vaikų rašytoja Enida Blaiton.

Trys vaikai – dvylikametis Džulianas, jo brolis Dikas ir sesuo Anė išvyksta atostogų prie jūros pas savo pusseserę Džordžiną, kur jų laukia ištikimasis šuo Timotis ir kvapą gniaužiantys nuotykiai: kelionė į lobių salą, grumtynės dėl sudužusiame laive paslėpto aukso, slaptojo kelio labirintai, susidūrimas su kontrabandininkais ir daugybė kitų. Šaunusis penketukas – Džulianas, Dikas, Anė, Džordžina (Džordžas! Nemėginkite jos vadinti Džordžina – atsilieps tik šaukiama Džordžu!) ir šuo Timas visas paslaptis įmena pirmieji ir visada laimi!

Milijonai mūsų planetos vaikų su įstabiu E. Blaiton nuotykių pasauliu susipažįsta skaitydami knygas apie Šaunųjį penketuką. “Šauniojo penketuko nuotykiai” – legendinės anglų vaikų rašytojos E. Blaiton kūrybos viršūnė, populiariausias jos kūrinys.

Kas kėsinasi į saloje paslėptą lobį. Kam, be vaikų, dar rūpi sužinoti, kur veda slaptasis kelias? Kas laive paliko juodąjį lagaminą ir kas jame saugoma? Skaitydami šią knygą, kartu su Šauniuoju penketuku – Džulianu, Diku, Džordžina, Ane ir šunimi Timu – patirsite aibes neįtikėtinų nuotykių!

Vaikų literatūros klasika tapusi knygų serija apie Šaunųjį penketuką legendinei anglų vaikų rašytojai Enidai Blaiton pelnė pasaulinę šlovę. Pagal Šauniojo penketuko siužetus sukurtas ne vienas televizijos ir kino filmas, knygos įvairiomis kalbomis leidžiamos milijoniniais tiražais, jas labai mėgsta viso pasaulio vaikai. Enidos Blaiton kūrybinis palikimas vaikams išverstas daugiau kaip į 90 kalbų.
2021-07-20

Per atostogas garsiai perskaičiau 7m sūnui. Labai patiko, tiek jam, tiek man. Puiki knyga.Tikra klasika!

2020-06-03

Tikra nesąmonė.

2010-03-25

idomi sita. dabar skaitau tai geras yra

2009-10-17

Man tai labai patiko perskaiciusi paskutiny puslapy pagalvojou kodel dar nepasilikau slkaityti rytoj o sendien visa perskaiciau :D

2009-07-26

Patarkite ar verta skaityti

2009-02-16

labai idomi knyga:Dnoreciau perskaityt kitas dalis kazkaip nepamaciau kad yra;D

2008-10-18

zinai eveliniutea ir man tas pats buvotik gal labiau patiko paskutine dalis

2008-05-18

Iškarto paėmusi šią knygą į rankas (nors ir nebuvau apie ją nič nieko girdėjusi) supratau, kad ji skirta man. Labiausiai patiko, kad skaitant pradžią, galvoji, jog tie nuotykiai dar greit nepasibaigs, nes dar daug liko skaityti ;) Knyga išties labai sudomino mane. skaičiau ją vakarais, o kai įpusėjau, nebegalėjau sustoti. Įdomiausia buvo antroji istorija IR VĖL NEPAPRASTI NUOTYKIAI. LAAAAAbai patiko ta Džordžinos negyvenamoji sala, kurioje ir vyko įdomiausi nuotykiai :DD Šiek tiek nusivyliau pas

Parašykite atsiliepimą apie "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)", kurį parašė Enid Blyton. Siūlome ne tik išsamų "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Enid Blyton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai 1)" perkama kartu