NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Penkios vaikų meilės kalbos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-06-15 Justina

Sveiki, kada turėsite pardavime būtent šitą leidimą? :)


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 6.99 SoldOut

Knygos "Penkios vaikų meilės kalbos" aprašymas

„Penkios vaikų meilės kalbos“ – tai savotiški meilės kalbų kursai tėvams, mokytojams ir kitiems žmonėms, mylintiems vaikus ir dirbančiais su jais.

Ilgametė abiejų autorių šeimų konsultavimo patirtis, iliustruojama konkrečiais pasakojimais, bei išmintingi patarimai padės išreikšti meilę vaikui suprantama meilės kalba ir pateiks daug pasiūlymų, kaip būti gerais tėvais.

Išmokime savo vaikams suprantama meilės kalba pasakyti „aš myliu tave“.


Žmonių santykiai nuostabūs tuo, kad jie nėra statiški. Visada yra galimybė padaryti juos geresnius. Kuriant artimesnius santykius su savo paaugliu ar suaugusiu vaiku gali prireikti nugriauti sienas ir statyti tiltus; tai labai sunkus darbas, bet teikiantis atpildą darbas.


Knygos autoriai – pasaulinio pripažinimo sulaukusio bestselerio „Penkios meilės kalbos“ (Alma littera, 2008,) autorius dr. Garis Čapmanas ir jo ilgametis kolega, 37 metus dirbęs psichiatrijos srityje dr. Rosas Kempbelas.

Pratarmė


„Nesiardyk." „Čia tai jėga". „Neatsilik nuo gyvenimo." Šitaip kartais mūsų vaikai su mumis kalba. Iš pradžių net ne visai suprantame, ką jie sako. Bet gal ir jiems būna neaišku, ką sakome, nes ne itin suprantamai jiems išreiškiame savo mintis. Iš visų netinkamų bendravimo būdų turbūt didžiausią žalą daro nevykęs meilės perteikimas. Ar mokate savo vaiko meilės kalbą ir ar kalbate ja?

Kiekvienas vaikas turi savo svarbiausią meilės kalbą - būdą, kuriuo jis geriausiai supranta tėvų meilę. Ši knyga pamokys, kaip atpažinti svarbiausiąją ir ja kalbėti, taip pat ir keturiomis kitomis dažnai pasitaikančiomis meilės kalbomis, kurios padės jūsų sūnui ar dukrai suprasti, kad yra mylimi. Kaip vėliau pamatysime, jūsų ir mano vaikui būtina žinoti, jog yra mylimi, kad užaugtų atsakingais žmonėmis. Meilė yra patikimas pamatas tampant duodančiu ir mylinčiu suaugusiu žmogumi.

Knyga „Penkios vaikų meilės kalbos" supažindins jus su penkiomis vaikų vartojamomis meilės kalbomis ir padės išskirti iš jų pagrindines, kuriomis jūsų sūnus ar dukra supranta meilę. Pasistenkite perskaityti visus penkis skyrius (2-6 sk.), kur aprašomos meilės kalbos, nes vaikui bus naudinga sulaukti meilės visais penkiais būdais. Tikime, kad jūsiškis geriausiai priima meilę vienu iš tų penkių būdų, bet ir kitais keturiais būdais išreikšta meilė bus jam naudinga. Beje, ilgainiui pagrindinė vaiko meilės kalba gali pasikeisti.

Dėl šių priežasčių kiekvieno skyriaus pradžioje bus pabrėžiama, kokia svarbi yra specifinė vaiko meilės kalba. Net jei viename ar kitame skyriuje aprašoma ne jūsų sūnaus ar dukters pagrindinė meilės kalba, išmokite ją. Naudokite visus penkis būdus ir būkite tikri - vaikas pajus meilę. Be abejo, nustatyti pagrindinę vaiko meilės kalbą ir ja kalbėti yra visų svarbiausia.

Šioje knygoje "Penkios vaikų meilės kalbos" pabrėšime, kokia svarbi yra meilė auklėjant vaiką. Galutinis auklėjimo tikslas - užauginti jį brandžiu suaugusiu žmogumi. Visų lavinimo aspektų pamatas yra meilė. Tarkim, vaikas pykčio jausmą gali perteikti pozityviai, kai jaučia tėvų meilę. Suvokęs, kad jų meilė yra tikra ir pastovi, jis daug mieliau apsvarstys ir priims jų pasiūlymus. Nedaugelis tėvų suvokia atsakomybę išmokyti vaikus suvaldyti pyktį protingai. Kaip nurodėme 10 skyriuje, sunkiausias tėvų uždavinys yra išlavinti vaikų ir paauglių sugebėjimą valdyti pyktį. Kad pavyktų atlikti šį uždavinį, pradėti reikia nuo meilės, {domu, kad tėvai, kurie padeda savo paauglio amžiaus vaikams suvaldyti pyktį, dar labiau sustiprina meilę ir artimus santykius su vaikais.

Kadangi ši knyga moko, kaip labiau mylėti savo atžalas, joje daug pasiūlymų, kaip būti gerais tėvais. Pradėję darbuotis šiose svarbiausiose srityse, pamatysite, kad santykiai jūsų šeimoje tampa tvirtesni, ne tokie įtempti ir malonesni. Iš mūsų diskusijos apie drausmę (8 skyrius) sužinosite, kad du svarbiausi žodžiai jūsų sąmonėje turi būti „malonus" ir „tvirtas". Kaip meilė padengia gausybę nuodėmių, taip ir malonus, bet tvirtas elgesys sukuria jums nepažeidžiamą saugumo tinklą. 8-ame skyriuje aptarsime, kaip išlikti maloniam, bet tvirtam.

Knygą "Penkios vaikų meilės kalbos" užbaigia veiksmų planas, kurį sudaro projektai ir pratimai, padėsiantys jums susikalbėti su vaikais kiekviena iš penkių meilės kalbų. Tikime, kad turėdami veiksmų planą jūs pritaikysite šios knygos idėjas.

TURINYS


Pratarmė

Kaip kalbėti vaiko kalba / 7

Pirmas skyrius

Pamatas — meilė / 11

Antras skyrius

Meilės kalba Nr. 1 - fizinis prisilietimas / 30

Trečias skyrius

Meilės kalba N r. 2 - palaikymo žodžiai / 44

Ketvirtas skyrius

Meilės kalba Nr. 3 - kartu praleistas laikas / 57

Penktas skyrius

Meilės kalba N r. 4 - dovanos / 69

Šeštas skyrius

Meilės kalba Nr. 5 - patarnavimas / 81

Septintas skyrius

Kaip atpažinti pirminę vaiko meilės kalbą / 196

Aštuntas skyrius

Drausmė ir meilės kalbos / 111

Devintas skyrius

Mokymasis ir meilės kalbos / 130

Dešimtas skyrius

Pyktis ir meilė / 146

Vienuoliktas skyrius

Meilės kalbos nepilnoje šeimoje / 165

Dvyliktas skyrius

Meilės kalbos santuokoje / 179

Epilogas

Galimybės / 193

Veiksmų planas

Penkioms vaikų meilės kalboms / 199


Kiti taip pat domėjosi


2020-06-15

Sveiki, kada turėsite pardavime būtent šitą leidimą? :)

2019-11-27

Puiki knyga!
Smagu suprasti, kad santykius su vaiku galima ir privaloma tobulinti ir paciam tobuleti MYLINT!
Daugiau parodytos meiles = daugiau sekmes ir dziaugsmo musu gyvenimuose

2019-11-04

Ši knyga tikrai yra MUST HAVE namų bibliotekoje visiems, kurie augina vaikus. Skaitosi labai lengvai, parašyta aiškiai, suprantamai. Tikrai ne kartą ją atsiversiu kai vaikas paaugs, nes noriu, kad ji visada jaustųsi mylima.

2019-10-09

Puiki knyga, padeda į teisingus stalčiukus susidėlioti santykius.

2019-05-20

Knyga, kuria reikia turėti savo bibliotekoje.

Parašykite atsiliepimą apie "Penkios vaikų meilės kalbos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

David Ross Campbell, Gary Chapman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Penkios vaikų meilės kalbos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Penkios vaikų meilės kalbos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Penkios vaikų meilės kalbos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Penkios vaikų meilės kalbos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, David Ross Campbell, Gary Chapman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Penkios vaikų meilės kalbos" perkama kartu