0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną

Kaina internetu: 9,09 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 2.90 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 9.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną" aprašymas

Dėdulė Petsonas mielai pamiegotų ilgiau, bet katinas Findusas jį žadina nuo pat ankstaus ryto – laikas konstruoti mašiną!

Žaisminga knygelė su atvartais ir ištraukiamomis detalėmis suteiks daug džiaugsmo valandų – kartu su Petsonu ir Findusu ne tik konstruosite mašiną ir ja važinėsitės, bet ir kelsitės, pusryčiausite, ieškosite, kas slepiasi virtuvės spintelėse, spėliosite, kodėl danguje skraido karvės, ir, žinoma, vakare kartu ruošitės miegoti.

Iš švedų kalbos vertė Elžbieta KmitaitėParašykite atsiliepimą apie "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną", kurį parašė Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Petsonas ir Findusas konstruoja mašiną" perkama kartu