TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Petsono tortas

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 11,91 €
Kaina su kodu: 8,34 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-04-26 Danguolė

Labai nuostabi ir kūrybinga knyga vaikams. Anūkui patiko šioje knygoje sekti įvykius.


2023-12-31 11.911 InStock
Į krepšelį

Knygos "Petsono tortas" aprašymas

„Findusai, ar tau gerai sekasi bulių kautynėse?“ – paklausė dėdulė Petsonas Finduso ir šis truputį sutriko… Gal kaimynas Gustavsonas tiesą sako, kad Petsonas truputėlį kuoktelėjęs? Bet jeigu Findusas nenuvilios buliaus, dėdulė negalės sutaisyt dviračio. O be dviračio, nenuvažiuos nusipirkti miltų, be kurių neiškeps Findusui gimtadienio blynų torto. „Vieną kitą karvę aš, žinoma, esu pabaidęs. Turbūt galėčiau išjudinti ir tą seną bulių, jei jau MIRTINAI reikia“, – atsakė Findusas. Na ir išjudino. Bet ar istorijos pabaigoje Petsonas su Findusu valgys blynų tortą? Tai klausimas, į kurį nėra lengva atsakyti, tačiau pamėginti – tikrai verta!

Svenas Nordqvistas (g. 1946 m.) – vienas mėgstamiausių švedų vaikų rašytojų ir dailininkų, o jo sukurti dėdulės Petsono bei katino Finduso personažai sužavėjo skaitytojus ne tik Švedijoje bei Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.Kiti taip pat domėjosi


2023-04-26

Labai nuostabi ir kūrybinga knyga vaikams. Anūkui patiko šioje knygoje sekti įvykius.

2023-04-25

Piešiniai labai detalūs ir juokingi.

2023-04-20

Puiki knyga, ypač gyvūnų mylėtojams.

2023-04-19

Klasikinė Peterssono ir Finduso istorija yra miela, o kai kur tikrai linksma. Aš savotiškai myliu šiuos personažus.

2023-04-18

Sveno Nordqvisto iliustracijos tiesiog nuostabios! Toks išraiškingas ir kupinas smulkmenų apie ūkininko Pettsono ir jo katino Finduso nuotykius.

2023-04-05

Pirmas susitikimas su šiek tiek ekscentrišku Petsonu ir jo katinu Findusu. Istorija, naudinga jauniesiems skaitytojams dėl Petsonui tenkančių užduočių ir jų dažno kartojimo.

2023-04-04

Nuostabiai šilta istorija apie stiprią seno žmogaus ir jo katino draugystę.

2023-04-01

Graži šmaikšti istorija su nuostabiomis ir labai išsamiomis nuotraukomis, kurias reikia studijuoti ir studijuoti. Puiki vaikiška knyga.

2023-03-28

Atkreipkite dėmėsį, kad tai pirmoji serijos knyga. Mano nuomone, personažai, iliustracijos ir istorijos per visą seriją vystosi į gerąją pusę.

Parašykite atsiliepimą apie "Petsono tortas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Petsono tortas", kurį pristato Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų "Petsono tortas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Petsono tortas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Petsono tortas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Petsono tortas" perkama kartu