TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kalėdų senelio staigmena

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,11 €
Kaina su kodu: 10,58 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-12-09 margarita

Labai geros knygučių apie Petsoną ir Findusą iliustracijos. Tokios juokingos :)))


2023-12-31 15.114 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kalėdų senelio staigmena" aprašymas

Iki Kalėdų – dvidešimt keturios dienos, bet jos pralėks greitai, nes dėdulė Petsonas ir katinas Findusas turi susitvarkyti namus, išsikepti imbierinių sausainių, nusikirsti eglutę ir prasimanyti kalėdinių dovanų. Katinas norėtų antros slidės, bet ją gali išdrožti ir Petsonas. Labiausiai Findusas trokšta sulaukti KALĖDŲ SENELIO, o dovanų užsiprašo STAIGMENOS. Bet niekada nežinai, ar Kalėdų senelis tikrai ateis... Petsonas turi tuo pasirūpinti.Tuomet ir prasideda didieji darbai dirbtuvėje. Prireikia dėžės, krumpliaračio, varžtukų, ratukų, net virvutės bei linų kuodelio... Darbas virte verda tris savaites. O Kūčių vakarą...

Kažkas tris kartus pabeldė į duris. Petsonas su Findusu baisiausiai susijaudino.– Jau ateina! – sušnibždėjo dėdulė. – UŽEIKITE! O dabar greit sėdam.Jis čiupo katiną ir plestelėjo ant sofos. Nuščiuvę tarsi priešais fotoaparatą juodu spoksojo į duris.

Kuo ši knyga „Kalėdų senelio staigmena“ naudinga:

• Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba;
• Lengvai skaitomas tekstas, trumpi sakiniai padeda maloniai įtvirtinti skaitymo įgūdžius;
• Ugdomas humoro jausmas;
• Skaitant linksmas istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis.

Garsaus šiuolaikinio švedų vaikų rašytojo ir iliustruotojo Sveno Nordkvisto (g. 1946) knygų herojai – dėdulė Petsonas ir katinas Findusas – gyvena mažame namelyje Švedijos kaime. Čia visada yra ką veikti. Ar gąsdina lapiną, ar įsitaiso skardžiabalsį gaidį Karuzą, ar ieško prapuolusio draugo, ar kepa blynų tortą – Petsonas ir Findusas niekad nenuobodžiauja. Šį kartą bičiuliai laukia Kalėdų ir... staigmenos. Juk Findusas dar nėra matęs Kalėdų senelio!

Knygos „Kalėdų senelio staigmena“ apdovanojimas - reikšmingiausias ir meniškiausias 2011 metų vertimas vaikams. Apdovanojimą skyrė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.Kiti taip pat domėjosi


2013-12-09

Labai geros knygučių apie Petsoną ir Findusą iliustracijos. Tokios juokingos :)))

Parašykite atsiliepimą apie "Kalėdų senelio staigmena"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kalėdų senelio staigmena", kurį pristato Sven Nordqvist. Siūlome ne tik išsamų "Kalėdų senelio staigmena" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sven Nordqvist. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kalėdų senelio staigmena". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kalėdų senelio staigmena" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kalėdų senelio staigmena" perkama kartu