-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Pilna galva debesų

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pilna galva debesų" aprašymas

Nuostabiai iliustruota, poetiška knyga „Pilna galva debesų“ yra skirta bet kokio amžiaus skaitytojams. Ispanų autorė Elena Val sukūrė jautrų ir šiltą pasakojimą, kuro pagrindinė tema – bėgantis laikas ir senatvinė demencija.

Senatvė – neišvengiamas žmogaus gyvenimo procesas. Tačiau jos atnešami pokyčiai ir problemos užklumpa netikėtai. Ypač aplinkinius. Kaip mažam vaikui paaiškinti, kodėl močiutė ar senelis pradėjo pamiršti įvairius dalykus ir elgtis keistai? Būtent apie tokius jautrius dalykus kalba iliustracijų knyga „Pilna galva debesų“.

Dailininkė ir rašytoja Elena Val alegoriniais piešiniais ir poetišku tekstu veda skaitytojus per veikėjų, vaiko ir močiutės, gyvenimus bei parodo, kokie pokyčiai vyksta žmogui senstant. Autorė savo kūriniu norėjo atsakyti į vaikams kylančius klausimus ir paaiškinti natūralius senėjimo procesus, o taip pat padėti su jais susitaikyti.

„Pilna galva debesų“ iliustruota nepaprastai šiltais piešiniais, kurie sužavės tiek vaikus, tiek suaugusius. Kiekvienas anksčiau ar vėliau susiduriame su laiko nulemtais pokyčiais. Knygos istorija yra tarsi gyva, o jos siužetas vystosi savaime ir lyg lengvas debesėlis apgaubia skaitytojus gražia pasaka.

Elena Val – Barselonoje gimusi iliustratorė ir rašytoja. Prisistatydama autorė sako, jog vaikystėje galvojo, kad pirmadieniais ji galėtų būti šokėja, antradieniais dailininke, trečiadieniais liūtų veterinare, ketvirtadieniais astronaute, o penktadieniais – mokytoja. Tačiau galiausiai ji mokėsi vaizduojamuosius menus. Elena Van piešimą vadina natūralia savo kalba. Ši veikla menininkę nuvedė į muzikinius, edukacinius ir kitokius projektus. Ji sako, kad kartais, norėdama atkreipti į dalykus, kurių negali pavaizduoti teptuku, piešia žodžiais. Knygelė „Pilna galva debesų“ apjungia šias abi išraiškos priemones, o autorės laiko ir brandos suvokimas įkvėpė pagrindinę istorijos idėją.

Iš katalonų kalbos vertė Dovilė Kuzminckaitė ir Carmina Daban

Iliustracijų knygelė „Pilna galva debesų“ yra nedidelės apimties. Puslapių skaičius nesiekia pusšimčio. Tačiau ji labai gili bei prasminga. Trumpo aprašymo tikrai nepakanka, tad rekomenduojame knygelę įsigyti internetu ir skaityti kartu su visa šeima. Knygų per daug nebūna, tad pirkti online siūlome ir kitų žanrų leidinius už gerą kainą. Žvilgtelėkite į aprašymus, ištraukas bei santraukas, išsirinkite, o tada patikrinkite akcijas, išpardavimus, bei pirkite įdomias knygas pigiau. Tada lauksime grįžtant su apžvalgomis bei atsiliepimais!


  • Autorius: Elena Val
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 46
  • ISBN ar kodas: 9786098232202

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pilna galva debesų"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pilna galva debesų", kurį pristato Elena Val. Siūlome ne tik išsamų "Pilna galva debesų" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Elena Val. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pilna galva debesų". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pilna galva debesų" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pilna galva debesų" perkama kartu