NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pirma logopedo knyga. Garsas R

Kaina: 12,92 €
Kaina su kodu: 10,98 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-10-10 Kristina

Super priemonė logopedui


2024-03-31 12.919 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pirma logopedo knyga. Garsas R" aprašymas

Tai yra pirmoji metodinių priemonių serijos „Logopedo knyga" dalis, skirta garsui R. Čia pateikiamos jau parengtos logopedo pratybos „nuo...iki": skiemenys, žodžiai, paveikslai, sakiniai. Nuosekliai dirbant pagal šią metodinę priemonę, garsas r bus įtvirtintas visose pozicijose ir garsų junginiuose. Sakysite, to maža? Bet knygelėje rasite tai, ko nėra kitur, - dalijamąją medžiagą tėvams. Ši metodinė priemonė tai puikus pagalbininkas logopedams, norintiems pasiekti greitų rezultatų bendradarbiaujant su tėvais. Metodinėje priemonėje trumpai ir suprantamai pateikiama 10 logopedo pratybų ir 20 namų darbų, skirtų tėveliams. Visos logopedo pratybos suderintos su namų darbais.
Metodinę priemonę rekomenduojame jsigyti ir tėvams, kurių vaikai netaria garso r, o gal net suaugusiesiems, norintiems patobulinti garso skambėjimą. Dauguma pateikiamų pratimų nesunkiai atliekami praktikoje, tiesiog reikia būti nuosekliems ir kantriems.

Kaip naudotis logopedo knyga?
Serija „Logopedo knyga" supaprastina ir palengvina logopedo darbą. Pratybos yra sunumeruotos ir skirtos visiems garso mokymo etapams: paruošiamajam, garso įtvirtinimo, diferencijavimo. Siūlytina pratybose su vaiku nuosekliai naudoti „Logopedo pratybas", o tėvams skirti namų darbų pratybas (jos yra panašaus pobūdžio, tačiau skirtos savarankiškam tėvų darbui su vaiku). Žinoma, tėvams skirtos užduotys gali būti naudojamos ir per logopedines pratybas. Logopedo pratyboms skirtų užduočių konstrukcija labai paprasta. Aiškiai išdėstyta atitinkamų garsų junginių eilė, taip pat žodžiai (kuriuos galima kartoti, skaityti, aiškintis), paveikslėliai ir sakiniai (kartoti, skaityti). Esant poreikiui, galima naudoti siužetinius paveiksėlius (žodžiams vardinti, rodyti, sakiniams ir pasakojimams kurti). Žodžiai ir sakiniai metodinės priemonės užduotyse nėra susisteminti, logopedas gali parinkti juos pagal ugdytinio amžių, intelektą, kalbinius gebėjimus.
Knygos autorės tikisi, kad ši ir kitos serijos „Logopedo knyga" dalys papildys kiekvieno logopedo metodinių priemonių kraitj ir padės darbe, kai po ranka reikia turėti skiemenų, žodžių ir paveikslėlių su konkrečiu garsu.2019-10-10

Super priemonė logopedui

Parašykite atsiliepimą apie "Pirma logopedo knyga. Garsas R"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos mokytojams


Dažnai su "Pirma logopedo knyga. Garsas R" perkama kartu