⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ilzė Jansonė (g. 1943 m. kovo 13 d., Sabilė, Latvija) – liaudies medicinos žinovė, etnobotanikė, bioenergetikė, žolininkė, Rygos liaudies medicinos instituto direktorė.

Pagal išsilavinimą Ilzė Jansonė yra kultūros darbuotoja – sovietmečiu ji baigė Kultūros ir švietimo darbuotojų technikumą. Jaunystėje grojo violančele.

Ilze Jansone knygos

Rasta: 74
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rauginiai | Ilze Jansone
3,29 €
Turime sandėlyje
Knyga apie nervus | Ilze Jansone
3,29 €
Turime sandėlyje
Knyga apie pusryčius | Ilze Jansone
3,14 €
Turime sandėlyje
Maistas, kuris palaiko | Ilze Jansone
4,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 74
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1961 m. dirbo vaikų darželio muzikos vadove, muzikavo Pabaltijo karinės apygardos ir Jaunimo simfoniniame orkestruose. Siekdama tobulėti būsima žiniuonė lygiagrečiai studijavo Valstybinėje Konservatorijoje ir Dailės akademijoje – čia domėjosi meno istorija.

Tačiau ilgainiui moterį ėmė kamuoti rankų skausmai, išsivystę iki antros grupės invalidumo. Ilzė Jansonė buvo priversta užmiršti savo mėgstamą veiklą – jai darėsi sunku pakelti net šaukštą, ką jau kalbėti apie grojimą muzikos instrumentu. Ji teigia, kad visos jos išbandytos tradicinės medicinos priemonės pasirodė prieš ligą bejėgės. Būtent tada ji pirmą kartą susidomėjo alternatyviomis gydymosi galimybėmis.

Jau daugiau kaip 45 metus Ilzė Jansonė konsultuoja žmones gimtojoje Latvijoje ir dar dvidešimtyje valstybių. Ji veda autorines televizijos ir radijo laidas, išleido ne vieną didžiulio populiarumo sulaukusią knygą. Iš beveik devyniasdešimt jos parašytų knygų beveik pusė yra pasirodžiusios lietuvių kalba, dar 2 knygos išverstos į rusų, 3 – į estų kalbas.

Ilzė Jansonėvisą gyvenimą domisi sveika gyvensena, natūropatija bei valeologija. Jos patirtis įrodė, kad didelę dalį mūsų negalavimų lemia netinkama mitybą ir kenksmingas maistas. Jis kenkia svarbiausiems mūsų organams, o tai lemia ir viso organizmo degeneraciją. To išvengti Ilzė Jansonė siūlo atsisakant baltų miltų, druskos ir cukraus. Ji pataria maitintis sezoniškai, ieškant kiekvienam metų laikui ir mūsų regionui tinkamų maisto produktų.

Ilzės Jansonės veikla Latvijoje yra licencijuota, o jos gaminamų preparatų – tinktūrų, miltelių, arbatų ar sulčių – galima įsigyti net šios šalies vaistinėse. Per trisdešimt metų moteris ne kartą įrodė, jog jos taikomi metodai padeda pasveikti būtent tada, kai tradicinė medicina padėti yra bejėgė. Savo žinias ir patirtį Ilzė Jansonė gilino Japonijoje ir Šveicarijoje, tačiau svarbiausią jos žinių dalį sudaro baltų liaudies medicinos žinios.