NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-09-11 Vytenis

Labai gera knyga. Būtinai siūlau


Šiuo metu neparduodama

2024-03-31 5.99 SoldOut

Knygos "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas" aprašymas

Beveik visa Michailo Bulgakovo kūryba paženklinta autobiografiniais faktais. "Pono de Moljero gyvenime" - romantizuotoje Moljero biografijoje, pagrįstoje dokumentiniais faktais, - autorius dažnai tarsi susitapatina su savo herojumi. Nebaigtame "Teatriniame romane" skaudžiai atskleistas tikrasis Maskvos dailės teatro gyvenimas, o pagrindinis romano veikėjas Maksudovas yra pats autorius.Šiuos M. Bulgakovo kūrinius vienija bendra tema - meilė teatrui...
Michailas Afanisijevičius Bulgakovas (1891 m. gegužės 15 d. - 1940 m. kovo 10 d.) rusų rašytojas, scenaristas. Pagrindinė M. Bulgakovo kūrybos tematika - rusų inteligentijos vaizdavimas, tačiau nevisad buvo pakankamai "politkorektiškas" ir neįtiko tuometinei valdžiai ir ideologijai, todėl ne vienas kūrinys buvo uždraustas ir pasirodė tik po mirties. Parašė kūrinius "Baltoji gvardija", "Velniava", "Šuns širdis", o vienas žymiausių Michailo Bulgakovo kūrinių yra romanas "Meistras ir Margarita".


  • Autorius: Michailas Bulgakovas
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 440
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417009747

Kiti taip pat domėjosi


2014-09-11

Labai gera knyga. Būtinai siūlau

Parašykite atsiliepimą apie "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio istoriniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas", Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov) su knyga "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michailas Bulgakovas (Michail Bulgakov). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pono de Moljero gyvenimas. Teatrinis romanas" perkama kartu