Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą

Kaina: 2,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 2.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą" aprašymas

Ketverių metų sulaukęs vaikas plečia erdvės, laiko, dydžio suvokimą ir įtvirtina jau įgytas žinias. Šios knygelės užduotys padės jam įgusti lyginti daiktus pagal dydį ir kitus požymius (storas – plonesnis – ploniausias, trumpas – ilgesnis – ilgiausias, siauras – platesnis – plačiausias, žemas – aukštesnis – aukščiausias ir pan.), nustatyti daikto vietą erdvėje (kairėje, dešinėje, viršuje, apačioje, priekyje, gale, virš, po, ant). Lyginant piešinėlių grupes ugdomas kiekio suvokimas (daugiau, mažiau, tiek pat). Įvairios užduotys padės vaikui suvokti ryšį tarp skaitmenų ir daiktų skaičiaus, perprasti kiekinius ir kelintinius skaičius iki 5.

Prieš atliekant užduotį suaugusysis turėtų įsitikinti, kad vaikas supranta sąvokas. Jeigu reikia, paaiškinkite jas remdamiesi jam suprantamais aplinkos pavyzdžiais. Vaikas turėtų atlikti užduotėles tik drauge su suaugusiuoju, todėl pirmiausia patys atidžiai jas perskaitykite. Iš pradžių vaikas tegul pasako, kas pavaizduota paveikslėlyje, tada perskaitykite jam užduotį ir pasiteiraukite, ar vaikas ją suprato, arba paaiškinkite, kaip ją atlikti, o jeigu reikia, padėkite atlikti. Nereikia vaikui iš karto atskleisti užduoties atlikimo būdo, geriau rūpestingai ir kantriai skatinti vaiką mąstyti, reikšti savo mintis.

Vaikas mokosi žaisdamas, tad jo susidomėjimą matematika žadins knygelės veikėjai Linksmutis ir Linksmutė, taip pat spalvingi lipdukai. Matematikos užduotėles galima derinti su kitomis veiklos rūšimis: lipdymu, konstravimu, piešimu ir pan.Vienu prisėdimu nebūtina atlikti visų puslapyje pateiktų užduočių. Pasirinkite vieną užduotį arba tik jos dalį.

Atminkite, kad užsiėmimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 20 minučių. Jeigu vaikas pavargo, reikėtų pakeisti veiklą ir pasiūlyti jam atlikti kelis fizinius pratimus. Jeigu vaikas prarado susidomėjimą šia veikla, neverskite jo tęsti. Svarbu pajusti individualų jo tempą, kad įveikęs užduotį ugdytinis pajustų džiaugsmą ir pasitenkinimą. Nepamirškite vaiko pagirti, paskatinti ir padrąsinti.Tamtikslui knygoje pridėta spalvingų vertinimo lipdukų.

Atlikdami užduotis drauge su vaiku, naudokitės unikalia galimybe stebėti vaiko raidą ir pasidžiaugti jo pasiekimais.

Tikimės, kad ši užduočių knygelė bus naudinga jūsų sumaniam vaikui.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 23
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094830471

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pratimai 4-mečiui su lipdukais. Ugdome matematinį mąstymą" perkama kartu