TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija" aprašymas

Publikuojamas vizualinis šaltinis: Kauno arkivyskupijos kurijos archyve saugomas prelato Povilo Januševičiaus (1866-1948) fotografijų albumas, datuojamas XIX a. pabaigos – XX a. pradžios laikotarpiu.
Fotografijų albumas, išlaikęs pirminę – jo savininko suformuotą – struktūrą – daugiau nei fotografijų sankaupa ir ikonografinė medžiaga tekso iliustravimui. Jis pats – unikalus daugiaaspektis šaltinis asmens ir socialinės grupės savireprezentacijos, vertybių, laikysenos visuomenėje analizei.
Šiame tyrime analizės tekstas ir fotografijų komentarai yra vieninga visuma, padedanti rekonstuoti dvasininko kultūrinę socialinę erdvę. Stengtasi kontekstualizuoti fotografiją, akcentuoti ne tik biografinius nufotografuotojo duomenis, bet taip pat parodyti jo ryšį, santykius su fotografijų albumo turėtoju – Povilu Januševičiumi.


  • Autorius: Vilma Žaltauskaitė
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 18x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785417010132

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija", Vilma Žaltauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilma Žaltauskaitė su knyga "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilma Žaltauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prelato Povilo Januševičiaus fotografijų kolekcija" perkama kartu