0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietuvos miestai: vaizdų kaita

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 36,69 €*
Sutaupote: 10.70 € (30%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Lietuvos miestai: vaizdų kaita


2021-04-30 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos miestai: vaizdų kaita " aprašymas

„Lietuvos miestai“ – tai paskutinis ciklo „Vaizdų kaita“ albumas, kuriame senieji (iki XX a. vidurio) Lietuvos miestų-savivaldybių centrų vaizdai gretinami su šiuolaikiniais tų pačių vietų kadrais. Šis smalsumą žadinantis leidinys patrauklia forma supažindina skaitytojus su miestų pokyčiais laikui bėgant.

"Miestai, kaip ir žmonės, turi savo istoriją ir likimą. Viskas, ką matome miesto erdvėje, yra kažkada kažkieno sukurta. Bet kažkokiu būdu yra ir tai, ko ne(be)matome, ko jau nėra fizinėje erdvėje..."
Tomas Kiauka
 


  • Autorius: Vytas V. Petrošius
  • Serija: Vaizdų kaita
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025671

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos miestai: vaizdų kaita "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Vytas V. Petrošius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos miestai: vaizdų kaita , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos miestai: vaizdų kaita aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos miestai: vaizdų kaita už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos miestai: vaizdų kaita ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytas V. Petrošius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos miestai: vaizdų kaita " perkama kartu