0

Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Dinozaurai

5.0
(4 įvertinimai)
Internetu: 2,49 €
Knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-04-06 Mama

šakės, kaip gerai!!!!

Informacija

Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Dinozaurai


2020-05-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

PIEŠIU. SPALVINU. SKAIČIUOJU. MOKAUSI.

Knygų serija "Priešistorinio pasaulio gyvūnai" skirta priešmokyklinių ir pradinių klasių vaikams.

Edukacinių knygų seriją „Pirmykščio pasaulio gyvūnai “ sudaro kelios dalys: „Dinozaurai“, „Gyvybė vandenyje“, „Paukščiai“, „Ropliai“.

Kiekvienoje knygelėje yra ryškiai, apimtine forma nupiešti gyvūnai. Parodoma aplinka, kurioje jie gyveno, kuo mito. Atvertime yra apvalūs piešiniai, kuriuose tarsi pro mikroskopą parodomos įvairios gyvūnų detalės: snapas, kojos, plunksnos, odos forma. Didelėmis raidėmis parašytame tekste galima sužinoti apie svarbiausias gyvūno savybes: kuo jis mito, kur gyveno ar kokio dydžio jis buvo.

Knygų serijoje rasite povandeninio pasaulio gyvūnus, žuvis, moliuskus, medūzas, koralus, jūros arkliukus. Susipažinsite su danguje ir žemėje karaliavusiais keistais paukščiais. Knygoje „Dinozaurai“ galėsite spalvinti žoliaėdžius ir grobuonis dinozaurus. Pamatysite ropojančių žeme ir sklęsti galinčių driežų įvairovę. Priešistorinio pasaulio gyvūnai atskleidžia gamtos grožį, įvairovę ir evoliuciją.

Knygas galima naudoti gamtos pažinimo, biologijos pamokose.

Kiekvienoje knygoje galima pačiam nupiešti gyvūnus, mokytis skaičiuoti.

Dailininkė Jūratė Leikaitė

2020-04-06

šakės, kaip gerai!!!!

2019-11-06

Puikios knygelės - ir spalvinti smagu, ir susipažinti su jau pradingusiais gyvūnais. Gera dovana ūgtelėjusiems mažiesiems :)

2019-11-02

2019-10-30

Ši knygelė labai sudomino sūnų. Aš manau, kad ji sudomins daugybę berniukų. Galima pasiskaityti, pažinti dinozaurų rūšis, juos nuspalvinti. Puiku! Rekomenduoju pirkti.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu