NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,99 €
Kaina su kodu: 2,69 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-06

oho, net nežinojom, kad tokių paukščių būna... labai gražios iliustracijos, ačiū...


2024-02-29 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai" aprašymas

PIEŠIU. SPALVINU. SKAIČIUOJU. MOKAUSI.

Knygų serija "Priešistorinio pasaulio gyvūnai" skirta priešmokyklinių ir pradinių klasių vaikams.

Edukacinių knygų seriją „Pirmykščio pasaulio gyvūnai “ sudaro kelios dalys: „Dinozaurai“, „Gyvybė vandenyje", „Paukščiai“, „Ropliai“.

Kiekvienoje knygelėje yra ryškiai, apimtine forma nupiešti gyvūnai. Parodoma aplinka, kurioje jie gyveno, kuo mito. Atvertime yra apvalūs piešiniai, kuriuose tarsi pro mikroskopą parodomos įvairios gyvūnų detalės: snapas, kojos, plunksnos, odos forma. Didelėmis raidėmis parašytame tekste galima sužinoti apie svarbiausias gyvūno savybes: kuo jis mito, kur gyveno ar kokio dydžio jis buvo.

Knygų serijoje rasite povandeninio pasaulio gyvūnus, žuvis, moliuskus, medūzas, koralus, jūros arkliukus. Susipažinsite su danguje ir žemėje karaliavusiais keistais paukščiais. Knygoje „Dinozaurai“ galėsite spalvinti žoliaėdžius ir grobuonis dinozaurus. Pamatysite ropojančių žeme ir sklęsti galinčių driežų įvairovę. Priešistorinio pasaulio gyvūnai atskleidžia gamtos grožį, įvairovę ir evoliuciją.

Knygas galima naudoti gamtos pažinimo, biologijos pamokose.

Kiekvienoje knygoje galima pačiam nupiešti gyvūnus, mokytis skaičiuoti.

Dailininkė Jūratė LeikaitėKiti taip pat domėjosi


2020-04-06

oho, net nežinojom, kad tokių paukščių būna... labai gražios iliustracijos, ačiū...

2020-03-05

2019-11-02

Išties puiki spalvinimo knygutė. Radome itin įdomių paukščių kurių negirdėjome :)

2019-11-02

2019-10-30

Vaikui labai tinka ši knygelė. Pažintis su priešistoriniais paukščiais iš tiesų labai užburianti. Gali patekti į seniai išnykusių gyvūnų pasaulį, o tai yra labai įdomu. Vaikas galėjo ir paskaityti ir nuspalvinti. Svarbi edukacinė knygelės pusė.

Parašykite atsiliepimą apie "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lipdukų knygelės 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai", kurį pristato Jūratė Leikaitė. Siūlome ne tik išsamų "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Leikaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Priešistorinio pasaulio gyvūnai. Paukščiai" perkama kartu