0

Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -24%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 23,39 €*
Sutaupote: 5.40 € (24%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją

  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786098210286

2020-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją" aprašymas

Šios knygos „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ pagrindas – autoriaus dviejų dienų seminaro programa „Proveržio patirtis“ (Breakthrough ExperienceTM). Knyga papildyta visatos dėsniais, autobiografija, įkvepiančiais daugelio didžiųjų žmonių žodžiais, istorijomis apie paprastus žmones, kurie patyrė įspūdingų stulbinančių išgyvenimų.

Mokslas, kuris pristatomas knygoje „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“, yra pažangiausias, filosofija – įkvepianti ir skatinanti veikti drąsiai, o pasakojamos istorijos tikros. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami pratimai padės išsiaiškinti giliai paslėptus įsitikinimus, kuriais grindžiamas jūsų gyvenimas, bei patirtis, o afirmacijos ir citatos leis atskleisti ir išnaudoti visą savo potencialą.

Tolesniuose knygos „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ puslapiuose sužinosite svajonių realizavimo formulę, atrasite širdies atvėrimo paslaptis, apie kurias nė nenutuokėte, išsiaiškinsite, kaip sustiprinti meilę ir geriau suprasti kiekvieną gyvenimo aspektą, o gilios įžvalgos padės sėkmingai užmegzti daugiau puikių jus tenkinančių santykių, atgauti savo prigimtines teises kaip tikram genijui, įveikti visas baimes ir iliuzijas, susijusias su mirties mitu, taip pat atrasti savo tikrąją gyvenimo misiją ir tikslą šioje Žemėje.

Jūs patirsite tai, kas iki šiol tokia forma niekada nebuvo pateikta, skirtas laikas bei pastangos atsipirks tūkstanteriopai.

Tai ne tik knyga; kaip paminėta pavadinime, tai – patirtis. Manau, tikrai įsitikinsite, kad ją perskaičius neįmanoma likti abejingam ir nepasikeitusiam.

Parašykite atsiliepimą apie "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijos

John F. Demartini parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John F. Demartini tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją" perkama kartu