Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją

4.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
-40% su kodu: PATOGU
Kaina: 20,87 €
Kaina su kodu: 12,52 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-20 Jonas

Na super knyga. Skaitau jau trečią kartą ir vis dar randu naujos informacijos. Rekomenduoju!


2024-04-30 20.87 InStock
Į krepšelį 12,52 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją" aprašymas

Žmogaus elgsenos ekspertas John F. Demartini asmeninio tobulėjimo knygoje „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ pasakoja įkvepiančias istorijas, kviečia įgauti drąsos ir pakeisti savo likimą bei siūlo metodikų, kurios padės atrasti savo geriausias savybes.

Knyga „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ skirta tiems, kurie vis dar ieško gyvenimo prasmės bei savo gyvenimo kelio. Taip pat tiems, kurie domisi religijos ir mokslo sąveika ir tiems, kurie nežino, kur slypi jo vidinis genijus. Dar ir tiems, kurie nesugeba ramiai reaguoti į sudėtingas situacijas bei atsiriboti nuo aplinkos sukelto skausmo. Ir tiems, kurie nori pagerinti savo santykius su artimaisiais bei kolegomis. Taigi, ši knyga visiems, kuriems rūpi asmenybės tobulėjimas.

Autorius John F. Demartini knygą parengė pagal savo seminaro programą. Jis tekstą išplėtė asmenine istorija, žymių saviugdos mokytojų ir išminčių citatomis, pasakojimais apie realaus gyvenimo veikėjus, įveikusius nekasdienius iššūkius. Knyga „Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ įkvepia, o tiems, kuriems reikia gero vedlio, patiks ir autoriaus parengti praktiniai pratimai, kurie padeda identifikuoti savo pačių susikurtas kliūtis bei jas nugalėti.

„Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją“ – praktinis saviugdos vadovas, kuris padės suprasti, kodėl mes gyvename taip kaip gyvename ir kaip siekti savo svajonių. Knyga, skaitytojų apžvalgose, įvardijama kaip keičianti gyvenimus ir transformuojanti. Tekstas parašytas paprasta kalba ji bus suprantama visiems.

Daktaras John F. Demartini yra laikomas vienu iš pirmaujančių pasaulio žmonių elgesio ir asmeninio tobulėjimo autoritetų. Jis – tyrimų ir švietimo organizacijos, siūlančios daugiau nei 70 skirtingų kursų žmogaus tobulėjimui, įkūrėjas. John F. Demartini 360 dienų per metus keliauja po pasaulį ir dalijasi savo tyrimais bei išvadomis. Jis yra keturiasdešimties knygų, išleistų beveik trisdešimčia kalbų, autorius. Taip pat jis sukūrė daugybę garso bei video įrašų, kuriuose kalba santykių gerinimo, švietimo ir verslo temomis.

Sudomino trumpas aprašymas? Ieškote gerų tobulėjimo bei kito žanrų knygų? Kviečiama jas pirkti online! Galime pasiūlyti tiek grožinės literatūros, pasižyminčios įdomiais siužetais, tiek naudingų dalykinių leidinių. Mūsų kainos draugiškos, o apsipirkti pigiau vilioja didelės akcijos bei išpardavimai. Knygas išsirinkti padės atidžiai parengta informacija: knygų santraukos ir aprašymai, puslapių skaičius, leidimo metai ir ištraukos. Perskaitėte kūrinį? Kviečiame palikti savo atsiliepimą.Kiti taip pat domėjosi


2020-11-20

Na super knyga. Skaitau jau trečią kartą ir vis dar randu naujos informacijos. Rekomenduoju!

2020-11-19

Man asmeniškai labai patiko. Autorius nešvaisto žodžių. Tiesiai prie tikslo. Knygoje rasite įdomių įžvalgų apie gyvenimo tikslą. Man surezonavo.

2020-11-04

Verta kiekvieno išleisto cento!

2020-11-04

Nuostabi, įkvepianti. Puikus skaitinys šių dienų tematikoje..

2020-10-28

Senai žinomos tiesos, nieko naujo neradau

Parašykite atsiliepimą apie "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

John F. Demartini pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John F. Demartini tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Proveržio patirtis. Revoliucinis požiūris į asmenybės transformaciją" perkama kartu