Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Brian Tracy (g. 1944 m. sausio 5 d., Šarlotetaunas, Kanada) - motyvuotos asmenybės ugdymo specialistas, verslo strategas, populiarus paskaitininkas, rašytojas ir mokomųjų garso bei vaizdo įrašų autorius.

Brian Tracy knygos

Rasta: 29

Pasitikėjimo savimi galia | Brian Tracy
-40% su kodu: PATOGU
7,23 €
Kaina su kodu: 4,34 €
Turime sandėlyje
Pardavimų psichologija | Brian Tracy
-10% su kodu: PATOGU
10,44 €
Kaina su kodu: 9,40 €
Turime sandėlyje
Užaugink ir išauklėk SUPERVAIKĄ | Brian Tracy
-40% su kodu: PATOGU
4,00 €
Kaina su kodu: 2,40 €
Turime sandėlyje
Mokslas apie pinigus. Kaip padidinti pajamas ir tapti turtingam | Brian Tracy, Dan Strutzel
-40% su kodu: PATOGU
15,73 €
Kaina su kodu: 9,44 €
Turime sandėlyje
Savidisciplinos galia. Jokių pasiteisinimų | Brian Tracy
-40% su kodu: PATOGU
15,00 €
Kaina su kodu: 9,00 €
Turime sandėlyje
Rasta: 29

Brian Tracy - puikus pavyzdys žmogaus, kuris vos per kelis metus sunkaus darbo radikaliai pakeitė savo gyvenimą.


Brian Tracy specializacija -  verslo psichologija ir pardavimai, valdymo efektyvumas ir įmonės strategija. Jo suformuluoti verslo sėkmės dėsniai - tai apibendrinta asmeninė bei daugelio sėkmingai dirbančių kompanijų patirtis. Jis konsultuoja pavienius verslininkus ir ištisas kompanijas.


Brianas Tracy gimė 1944 m. lapkričio 27 d. Vankuveryje, gana skurdžioje šeimoje. Tėvas dirbo medžio apdirbimo įmonėje, mama mokytojavo. Tėvų atlyginimo vos užteko visai šeimai išmaitinti. Be to, Tracy turėjo tris brolius: Robiną, Delmerį ir Polą. Kaip vėliau jis pats prisipažino, vienintelis dalykas, kurį jis prisimena iš vaikystės, buvo nuolatinis alkio jausmas.


Kadangi pinigų trūko, mokyklą metė prieš pat jos baigimą ir įsidarbino jūreiviu aplink pasaulį plaukiojančiame laive, kur dirbo aštuonerius metus. Dirbdamas spėjo aplankyti daugiau nei aštuoniasdešimt pasaulio šalių ir penkis žemynus. Sunkus darbas jį užgrūdino ir pakeitė. Vaikinas suprato, kad norint ko nors pasiekti, reikia sunkiai ir atkakliai dirbti.


Metęs laivybą Brian Tracy nusprendė išbandyti jėgas pardavimų srityje. Jis atidžiai stebėjo labiau patyrusių kolegų darbo metodus, mokėsi, lankė oratorinio kalbėjimo seminarus ir po metų jau buvo paaukštintas iki vyresniojo pardavėjo, o antrųjų metų pabaigoje (1969 m.) tapo viceprezidentu įmonės, kurioje dirbo 95 darbuotojai.


Daugelis galbūt čia ir sustotų, bet ne Brian Tracy. Jis visad galvojo, kodėl vieni tampa finansiškai nepriklausomi, o kiti gyvena skurde, ir suprato, kad sėkmė priklauso nuo to, kiek gerų idėjų pavyksta paversti realybe. Norint ko nors pasiekti, negalima sustoti. Būdamas 30 metų Brian Tracy baigė universitetą, o vėliau įsidarbino didelėje prekybos įmonėje, tapo skyriaus vadovu ir sugebėjo padidinti metines įmonės pajamas iki 50 mln. Vėliau dirbo automobilius importuojančioje įmonėje, reklamos agentūroje, banke. Galiausiai įkūrė savo įmonę „Brian Tracy International“.


Visur, kur tik dirbo, Bria Tracy taikė savo sukurtą metodą - klausinėjo sėkmingų pasiturinčių žmonių, kaip jiems tai pavyko. Pirmąją knygą pradėjo rašyti 1981 m., joje nusprendė papasakoti apie savo sukurtą „sėkmės sistemą“. Ketverius metus autorius tikslino ir pildė rinktą medžiagą, kol 1985 metais visuomenei buvo pristatytas seminaro garso įrašas pavadinimu – „Pardavimų psichologija“. 1988 m. pasirodė to paties pavadinimo knyga - „The Psychology of Selling: Increase Your Sales Faster and Easier Than You Ever Thought Possible“.  Ši knyga tapo bestseleriu visame pasaulyje ir buvo išversta į 20 kalbų. Kita garsi Tracy knyga – „Maksimalus pasiekimas“ (Maximum Achievement: Strategies and Skills that Will Unlock Your Hidden Powers to Succeed) pasirodė 1993 m. ir buvo įtraukta į 50 geriausių knygų apie motyvaciją ir lyderystę. Visi pažymi, kad  Brian Tracy knygos išsiskiria prieinamumu, aiškumu ir autoriaus siūlomų metodų efektyvumu.


Iš viso Brian Tracy parašė daugiau nei 40 knygų  Jis veda mokymus ir seminarus visame pasaulyje. 2008 m. pavasarį Brian Tracy kartu su partneriais įkūrė „iLearningGlobal“, kuri siūlo geriausius pasaulyje internetinius mokymus ir seminarus asmenims, organizacijoms, verslininkams ir pardavėjams.


Iki 2016 metų jau buvo įkūręs tris didžiules įmones, universitetą, meistriškumo akademiją, išmoko 6 užsienio kalbas, parašė daugiau nei 40 knygų, skaitė daugiau nei 5000 paskaitų ir sukūrė daugiau nei 300 edukacinių garso ir vaizdo programų.  Jo vardu pavadintas institutas - The Brian Tracy College of Business and Entrepreneurship - ir, žinoma, jis tapo milijardieriumi.