0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pūkis karalius

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.69 SoldOut
Knygos "Pūkis karalius" aprašymas

„Pūkis karalius“ – linksmojo lapiuko Pūkio nuotykių tęsinys, kuriame šis neklaužada matuojasi karaliaus karūną ir mokosi, kaip pagarbiai elgtis su kitais.


Ką daryti, jei ant galvos nukrinta karūna, ir staiga pasijauti galintis viską? Štai išmokęs padėti savo mamytei, jaunasis lapiukas Pūkis jaučiasi tarsi tikrų tikriausias karalius. Na o valdovas juk privalo mėgautis karališkomis dovanomis. Tačiau juk nesunku suprasti, jog tikrasis karaliavimas – tai ne naudos ieškojimas sau, o pagalba ir rūpestis kitais. To Pūkis išmoks nuotaikingoje knygelėje „Pūkis karalius“ ir žaisminga istorija pasidalins ir su jaunaisiais skaitytojais.


Vytautas V. Landsbergis yra sukūręs gausybę vaikams puikiai pažįstamų herojų. Kas iš mažųjų nežino arklio Dominyko ar pelytės Zitos, skruzdėlytės Birutės ar briedžio Eugenijaus? Šioje knygelių serijoje rašytojas kviečia susipažinti su nauju veikėju – nenuilstančiu lapiuku Pūkiu.


Vieną kartą miško gūdumoje gimė penki lapiukai. Keturi iš jų buvo rudi smailianosiai išdykėliai, o penktas – tarsi pūkuotas kamuoliukas. Tėvai jį praminė Pūkiu, o vos paaugęs jis leidosi ieškoti nuotykių, kuriuos patirti kviečia ir pačius mažiausius skaitytojus – Pūkio nutikimus aprašančios knygelės skirtos vaikams nuo 2 iki 7 metų.


Knygelėse apie lapiuką Pūkį pasakojamos pamokančios istorijos. Mažasis pūkuotas bičiulis susipažįsta su pasauliu, susiranda draugų, pramogauja, o kasdien išmokstamos pamokos kartais būna linksmos, o kartais – skaudžios ir pamokančios.


Kiekviena iš serijos knygelių siūlo mažiesiems susipažinti su kokia nors konkrečia mus supančio pasaulio įdomybe. Štai vienoje iš jų Pūkis susipažįsta su baidykle lauko pakrašty, o jų draugystė išmoko nenuoramą būti linksmu ir švariu lapiuku. Kitoje knygelėje Pūkis susibičiuliauja su traktoriumi ir sužino kas tai yra ekologija ir kaip būti draugišku aplinkai. Knygelėje „Pūkis karalius“ taip pat mokoma svarbiausių dalykų –  būdamas stipresnis, pirmiausia turi padėti kitiems.

Pirmosios knygelės apie lapiuką Pūkį sulaukė gausybės teigiamų įvertinimų ir iš tėvų, ir iš pedagogų. Čia paprastai ir suprantamai pasakojama apie dalykus, kurių tėvai ir mokytojai nori išmokyti vaikus - draugystę, nuoširdumą ir atjautą.


Žaismingais piešiniais knygelę papuošė Dalia Karpavičiūtė.


 Parašykite atsiliepimą apie "Pūkis karalius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Pūkis karalius, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Pūkis karalius aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Pūkis karalius. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Pūkis karalius dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Pūkis karalius" perkama kartu