0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva")

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 1.60 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva")


2021-05-31 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva")" aprašymas

Knygos autoriai: † doc. dr. Gintaras Beresnevičius (įvadas), Donatas Glodenis, dr. Aušra Pažėraitė, doc. dr. Egdūnas Račius, doc. dr. Halina Kobeckaitė, kun. Vaclovas Aliulis, kun. Vitalijus Mockus, Holger Lahayne, doc. dr. Grigorijus Potašenko.
Knygoje Religinės bendruomenės aptariama religijos kilmė ir jos transformacijos, aprašomos Lietuvos tradicinės religinės bendruomenės (lotynų ir graikų apeigų katalikai, evangelikų liuteronai ir evangelikai reformatai, stačiatikiai, sentikiai, judėjai, musulmonai, karaimai), supažindinama su religijos istorija, tikėjimo ir kultūros ypatumais, apibūdinamas santykis su valstybe. Knyga gausiai iliustruota nuotraukomis, įvairiais dokumentais, žemėlapiais. Žodynėlyje aiškinami religiniai terminai.
Skiriama mokiniams, studentams, mokytojams ir kitiems skaitytojams, kurie domisi religijos istorija.Parašykite atsiliepimą apie "Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva"), kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Beresnevičius, Donatas Glodenis, Aušra Pažėraitė ir kiti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Beresnevičius, Donatas Glodenis, Aušra Pažėraitė ir kiti su knyga Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Beresnevičius, Donatas Glodenis, Aušra Pažėraitė ir kiti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva") palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Religinės bendruomenės (serija mokiniams "Lietuva")" perkama kartu