NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ruduo (knyga su defektais)

Kaina: 2,39 €
Kaina su kodu: 1,91 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 2.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ruduo (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Talentingas ir neįtikėtinai išradingas škotų autorės Ali Smith romanas „Ruduo“ – tai romanas koliažas, susidedantis iš atminties fragmentų, apmąstymų apie meno prigimtį ir linksmų kasdienybės nutikimų. Tai romanas apie didelę meilę. Du skirtingi žmonės suranda vienas kitą ir susikuria saugesnį pasaulį nei aplinkinis, grasinantis bet kada sugriūti.

Prisirpusių vaisių, miglų ir apmąstymų laikas – ruduo. Danieliui šimtas metų, Elizabet gimusi 1984 metais. Nepaisant didžiulio amžiaus skirtumo, o gal būtent dėl jo, šie du žmonės giliai ir įžvalgiai bando įvertinti meilę, laiką, jaunystę ir senatvę. Didžioji Britanija tuo metu kaip niekad susiskaldžiusi, tad dviejų labai skirtingų žmonių užmegztas ryšys tampa atsvara išoriniam, vis labiau svetimėjančiam pasauliui.

Meilė ateina ir išeina, viltis eina koja kojon su neviltimi, o metų laikai keičiasi kaip visada. Romanas „Ruduo“ yra meditacija apie gyvenimą ir pasaulį, kuriame vis daugiau sienų ir vis mažiau tikro bendravimo, pasaulį, kuriame neaišku, kas yra turtai, o kas yra vertė.

Ali Smith romanas „Ruduo“ yra pirmoji iš keturių jos knygų, skirtų metų laikams. Romane apmąstomi mūsų laikai ir mūsų būtis. Kas esame ir kodėl esame būtent tokie? Autorei būdingas britiškas sąmojis knygoje pinasi su melancholija ir šviesia, nevaržoma septintojo dešimtmečio energija. Štai kur gyvename. Štai laikas, kuris tuo pačiu yra ir dabartis, ir jau nebe. Neprilygstama autorės vaizduotė romane „Ruduo“ neša į begalinę, lengvą, neaprėpiamą laiko kelionę ir iš istorijų kuria istoriją.

Autorės kūryba visada balansuoja tarp prozos ir poezijos, tarp Keatso ir Dickenso, ir visada pribloškia talentu ir magija - jūs suprantate, kad Ali Smith gali rašyti, kaip tik jai patinka, nes visa tai tikra, be grafomanijos ar noro pademonstruoti savo išsilavinimą. Ali Smith parašė romaną apie karalystės rudenį ir apie tai, kokius pokyčius išgyvena žmones po breksito. Ji pasakoja istoriją apie Danieliaus ir Elžbietos meilę, apie du žmones, kurie susitiko, kai jai buvo 11 metų, o Danieliui - 80. Smith pasakoja apie tikrą dviejų širdžių susijungimą - šiek tiek juokiną, bet be galo nuoširdų.

„Šalyje, kuri, rodos, pati susiskaldė, tokia rašytoja kaip A. Smith yra kur kas vertingesnė nei visas parlamentas.“

Financial Times

„Neabejotinai A. Smith yra tiesiog puiki. Žaisminga, bet elegantiška; pikta, bet ir guodžianti.“

The Times

„Graži ir skvarbi prisiminimų, svajonių ir laikinų realybių simfonija. Pirmasis postbrexito romanas.“

Guardian

Ali Smith (g. 1962 m.) – škotų rašytoja. Keturis kartus buvo nominuota prestižinei „Man Booker“ premijai, taip pat ir už romaną „Ruduo“ 2017 metais. Jos knygos verčiamos į kelias dešimtis kalbų.

Šiuo metu A. Smith gyvena Kembridže su savo partnere, su kuria jau kartu septyniolika metų. Būtent jai rašytoja dedikuoja visas savo knygas.

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Gailiūtė-BernotienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ruduo (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ruduo (knyga su defektais)", Ali Smith. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ali Smith su knyga "Ruduo (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ruduo (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ali Smith. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ruduo (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ruduo (knyga su defektais)" perkama kartu