Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas

Kaina: 19,38 €
Kaina su kodu: 17,44 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 19.378 InStock
Į krepšelį 17,44 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas" aprašymas

Reiki – kūno ir dvasios tobulėjimo metodas, skirtas stresui įveikti, sveikatai, ramybei, saugumo ir klestėjimo jausmui susigrąžinti. Tai universalus ir labai švelnus geros savijautos atgavimo būdas, skirtas atkurti visų žmogaus sistemų pusiausvyrai bei viso organizmo vidinę harmonijai, yra prieinamas visiems. Šį terapijos metodą rekomenduojama išmokti, baigiant pirmosios pakopos Reiki Mercar mokymus, motinoms ir tėvams, auginantiems mažus vaikus ar paauglius, ar tiems, kas slaugo senolius. Tai suteikia gebėjimą pasirūpinti ne tik savimi, bet ir savo vaiku, savo artimaisiais. Jeigu motina skleidžia Reiki energiją, kūdikiai ir pradedantys vaikščioti vaikai greičiau nusiramina, greičiau užmiega, mažiau verkia, būna mažiau įnoringi, panaši būna ir ligonių reakcija.

"Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas" sukurtas, remiantis mokslinės literatūros analize, Reiki Mercar praktikų ir klientų atsiliepimais ir potyriais, apie kuriuos galėsite perskaityti šioje knygoje. Taip pat svarbi buvo asmeninė praktika: Reiki gydymas ir mokymas (8 metai), darbas su labirintais, vedant labirinto terapiją (6 metai).

Reiki metodo pagrindas - tai universalios Visatos energijos perdavimas per kanalą, per Reiki gydovą, klientui, ji skirta kūno ir psichikos funkcijoms hormonizuoti.

Reiki Mercar praktikai vadovaujasi 7 taisyklėmis:

    Reiki suteikia sveikatą, laimę ir saugumą.
    Tik šiandien – nesirūpinsiu.
    Tik šiandien – nepyksiu.
    Gerbsiu tėvus, mokytojus ir vyresniuosius.
    Sąžiningai užsidirbsiu pragyvenimui.
    Būsiu dėkingas gyvenimui, savo protėviams, tėvams ir mokytojams.
    Būsiu geranoriškas ir geras savo artimui ir visiems gyviems padarams bei gamtai.

"Prieš 22 metus patirta klinikinė mirtis ir domėjimasis metafizika paskatino gilintis į Rytų mediciną. Ekstrasensoriniai gebėjimai, atsiradę po jos, privertė judėti į priekį, įveikti patirtos traumos sukeltą skausmą ir pažinti save. Svarbiausia, leido pervertinti gyvenimo vertybes iš naujo ir suprasti, kad buvau sugrąžinta čia tam, kad padėčiau ir tarnaučiau šalia esantiems žmonėms.
Kas man yra Reiki? Reiki – tai meilės energija, kuri suteikia sveikatą, emocinę bei dvasinę pusiausvyrą. Tai kelias į dvasinį nušvitimą. Šiuo dvasiniu keliu einu daugiau nei 20 metų, esu netradicinės Reiki mokyklos atstovė, Olgos Patiomkinos mokinė, tęsianti jos darbą Lietuvoje.
Kaip kilo mintis parašyti šį praktinį vadovą? Tai, kad šis praktinis vadovas yra Jūsų rankose, lėmė Reiki Mercar praktikų išreikštas didžiulis noras ir prašymas pasidalinti Reiki meno žiniomis su plačiąja visuomene, be to, daug subtilios ir aktyvinančios informacijos praktikai sužino Ruta Reiki Mercar įvairių pakopų mokymų ir praktinių seminarų, kuriuos vedu kas mėnesį, metu. Reiki gydymo menas ypatingas tuo, kad Reiki energija perduodama iš Reiki Mercar Meistro Mokytojo praktikui iniciacijos/suderinimo metu, bet neįgyjama per praktiką."

Autorė

„Nuostabus, naudingas ir praktiškas leidinys, kurį galima naudoti kasdien. Tai praktinis vadovas, kuriame pristatytas naujas požiūris į Reiki kaip streso priešnuodį, Reiki seansų poveikį vaikams, paaugliams, suaugusiems ir netgi Reiki seanso poveikis, jei žmogus nužiūrėtas, apkerėtas. Leidinyje yra paaiškintas Reiki veiksmingumas, esant trumpalaikei ligai, lėtinėms ligoms, naujiems dariniams ir piktybiniams augliams. Nuosekliai pristatytos rankų padėtys, reikalingos darant Reiki sau ir kitiems. Labai įdomiai ir moksliškai pagrįstais tyrimais pateikta informacija apie labirintus, jų naudą sveikatai bei dvasiniam tobulėjimui. Išskirtas autorės asmeninės darbo praktikos metu pastebėtas Reiki ir ėjimo labirintu sinergijos efektas, kuriuo gali pasinaudoti daugelis.“
Skaitytoja Rima

Pirmoji knyga parašyta mano mokinės! Nuostabioji, dvasingoji Rūta Janulevičienė, Reiki Mercar Meistrė Mokytoja, sveikinu, didžiuojuosi!“
Karunos Reiki Meistrė Mokytoja Olga PatiomkinaKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Rūta Janulevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Janulevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ruta Reiki Mercar Reiki: praktinis vadovas" perkama kartu