Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 4.29 SoldOut

Knygos "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)" aprašymas

Mokymo priemonė "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas"skirta studentų filologų, studijuojančių rusų kalbą kaip užsienio ir pasiekusių vidutinį lygį, sakytinės ir rašytinės kalbos įgūdžiams formuoti.

Mokymo priemonė susideda iš 5 teminių skyrių, kurių pagrindą sudaro tekstai ir užduotys, skirtos įvairiose kalbinėse situacijose reikalingiems kalbiniams įgūdžiams formuoti. Skyrių medžiaga yra susijusi su aktualiomis šių dienų gyvenimo realijomis ir kultūros tradicijomis.
Siekiant lavinti rašytinės kalbos įgūdžius, mokymo priemonėje pateikiami rašybos ir skyrybos pratimai, įvairių tipų rašinių, esė, atpasakojimų temos. Leidinyje "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas" naudojami grožinės literatūros tekstų fragmentai, įdomioji ir diskusijoms bei aptarimui skirta medžiaga, lingvistinis komentaras. Dalis užduočių skiriama savarankiškam darbui, susijusiam su pateikčių ir pranešimų rengimu, elektroninių išteklių panaudojimu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Rusų kalbos ir gramatikos knygos

Natalja Avina pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Natalja Avina tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sakytinės ir rašytinės kalbos ugdymo praktikumas (rusų kalba)" perkama kartu