NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Sidabrinė įlanka

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 9.49 SoldOut

Knygos "Sidabrinė įlanka" aprašymas

Į The New York Times bestselerių sąrašą įtrauktų „Aš prieš tave“ ir „Vienas plius vienas“ autorės stebinamai jaudinanti meilės istorija, plėtojama senamadiškame pajūrio miestelyje, kuriam gresia pragaištingos permainos.

Liza Makalen niekada nesugebės pabėgti nuo praeities. Bet laukiniai Silver Bėjaus paplūdimiai ir draugiška miestelio bendruomenė suteikia trokštamos laisvės ir saugumo. Tiesa, padėtis pasikeičia, kai tetos viešbutyje „Sidabrinė įlanka“ apsistoja Maikas Dormeris. Švelnaus būdo anglas pernelyg prašmatniais drabužiais ir dėmesį blaškančiomis akimis gali sužlugdyti viską, ką Liza taip stengiasi apsaugoti: ne vien šeimos verslą ar įlanką, priglaudusią numylėtus banginius, bet ir įsitikinimą, kad ji nenusipelno meilės.
Maikas Dormeris mano turėsiąs sudaryti paprastą verslo sandorį — pajūrio miestelyje paspartinti statybų projekto įgyvendinimą. Bet suvokia nežinąs, kaip reaguoti į apšiurusio „Sidabrinės įlankos“ viešbučio gyventojus ir jų pretenzijas į aplinkinius vandens plotus. Šioje nepaprastai jaudinančioje ir dėmesį prikaustančioje istorijoje, sklidinoje J. Moyes būdingo humoro bei didžiadvasiškumo, dramatiškai susikerta Maiko ir Lizos pasauliai.

"J. Moyes yra romantikė. Ir nors knyga baigiasi laimingai, pati istorija pateikia staigmenų ir nuoširdžiai sujaudina."
The Times

"Prikausto dėmesį. Heat Meistriškai sukurpti veikėjai kovoja su įvairiomis negandomis, kurių jiems nešykšti gamta, tuo pat metu stengiasi išgelbėti Silver Bėjų ir apsaugoti jo paslaptis. J. Moyes moka kurti brandžius moteriškus romanus.
News of the World

"Šioje banginių istorijoje viskas apvirsta aukštyn kojomis, kaip jokiame kitame meilės romane.
Daily Mirror

"Lyriškas meilės romanas apie netektis ir atradimus.
Choise

"Įtraukianti, širdį spaudžianti knyga... Žavingi tiek J. Moyes dialogai, tiek aprašymai.
Glasgow Herald

Vertė Bronislovas Bružas


  • Autorius: Jojo Moyes
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955134992

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Sidabrinė įlanka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Sidabrinė įlanka", Jojo Moyes. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jojo Moyes su knyga "Sidabrinė įlanka" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Sidabrinė įlanka" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jojo Moyes. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Sidabrinė įlanka" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Sidabrinė įlanka" perkama kartu