⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas" aprašymas

Tomo Sakalausko biografinė knya apie Algirdą Petrulį - vieną iškiliausių XX a. Lietuvos dailininkų - sudaryta daugiausia remiantis paties dailininko mintimis, išsakytomis pokalbių su knygos autoriumi metu. Tomas Sakalauskas pratęsia dailininko mintis, nusako istorinį ir meninį jo gyvenimo kontekstą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas", Tomas Sakalauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Sakalauskas su knyga "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Sakalauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skambanti tyla. Tapytojo Algirdo Petrulio kūrybos laikas" perkama kartu