Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

0
0
Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skandaras ir Chaoso išbandymai

Kaina: 17,49 €
Kaina su kodu: 15,74 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Knygą turėsime: 2024-06-21

2024-06-30 17.49 InStock
Rezervuoti 15,74 € -10% su kodu
PATOGU
Rezervuoti

Knygos „Skandaras ir Chaoso išbandymai“ aprašymas

Du vienaragiai stojosi piestu – Skandaras su Kena gynėsi nuo nepaliaujamų atakų. Skandaras jautė neįtikėtiną sesers galią, net pats oras kibirkščiavo lyg prieš audrą. Bet energija buvo tokia tamsi, kad jam šiurpo sprandas.

Skandaro sesuo pagaliau atkeliavo į Gūžtą. Tačiau netikrą ryšį su laukine vienarage užmezgusi mergaitė yra atstumta ir vieniša. O kai paaiškėja siaubinga paslaptis, kelianti grėsmę Salos ateičiai, visi ima ieškoti atpirkimo ožio...

Tamsos jėgos stiprėja ir Skandaras privalo apsispręsti – ką jis ryšis padaryti dėl Kenos ir dėl Gūžtos...

Nuotykiai tęsiasi.

2022 m. išleista britų rašytojos A. F. Steadman maginės fantastikos knyga „Skandaras ir vienaragių vagis“ tapo pasauliniu bestseleriu. 2023 m. pasirodė antroji knyga „Skandaras ir raitelio šmėkla“. Knygos išverstos į 47 pasaulio kalbas. „Skandaras ir chaoso išbandymai“ – trečioji dramatiškų nuotykių knyga.


  • Autorius: A. F. Steadman
  • Serija: Skandaras
  • Leidėjas: Presa
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098328226

Parašykite atsiliepimą apie „Skandaras ir Chaoso išbandymai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Skandaras ir Chaoso išbandymai“, kurį pristato A. F. Steadman. Siūlome ne tik išsamų „Skandaras ir Chaoso išbandymai“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido A. F. Steadman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Skandaras ir Chaoso išbandymai“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Skandaras ir Chaoso išbandymai“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Skandaras ir Chaoso išbandymai“ perkama kartu