Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Skausmas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-04-30 3.99 SoldOut

Knygos "Skausmas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Lietuvių jau pamėgtos Izraelio rašytojos Zeruya Shalev romanas „Skausmas“ pasakoja tragediją išgyvenusios moters istoriją. Tarp intymiausių moters gyvenimo detalių ryškėja ir gyvenimo Izraelyje realybė.

Nors praėjo ištisas dešimtmetis po teroro išpuolio, kuriame Irisė buvo sunkiai sužeista, skausmas vis grįžta. Tačiau tarsi to būtų negana, Irisės gyvenimą aukštyn kojomis apverčia ir netikėtai pasirodęs Eitanas – jos jaunystės dienų meilė. Jų santykiai nutrūko prieš daug metų. Atrodo, kad Irisė buvo sužeista gerokai labiau tuomet, kai ją paliko Eitanas, o ne tada, kai šalia jos susisprogdino savižudis sprogdintojas.

Irisės santuoka merdėja, du jos suaugę vaikai nutolę, o ji pati atsidavusi darbui - vadovauja mokyklai. Atrodo, kad metai pragyventi džiaugsmo ir aistros. Grįžęs Eitanas viso to atneša su kaupu.

Deja, Irisė turi vieną po kito kurti melus, kad tik nuslėptų savo meilę nuo šeimos. Meluoti darosi vis sudėtingiau. Ar išvis įmanoma sugrąžinti jaunystės meilę? Irisė blaškosi tarp atgimusių jausmų ir pareigos savo šeimai. Kad galėtų apsispręsti, ką daryti, ji bando suvokti, ar meilė Eitanui gali išgydyti jos skausmą? Ar dėl to jai teks įskaudinti artimiausius žmones?

Galiausiai, sužinojusi, jog į bėdą pateko dukra, Irisė nebegali atidėlioti svarbiausio sprendimo gyvenime. Ką pasirinks moteris, kuri skausmą pažįstą geriau nei bet kas kitas?

„Parašyta vienu atsikvėpimu… Po intymumo uždanga yra ir politinė žinutė.“
Libération

„Zeruya Shalev ne tik atskleidžia vidinę dilemą tarp širdies ir proto. Šis pagaulus romanas tarp kančios ir malonės taip pat yra ir nuostabus atspindys to, kaip praeitis dominuoja prieš dabartį, tobulumas prieš realybę, pora prieš individą.“
Elle

„Skausmas“ yra tiek visiškai universali, tiek labai moteriška knyga… Zeruya Shalev rašo nuostabiai.“
Le Figaro Magazine

„Penktoji Z. Shalev knyga tyrinėja, ką reiškia gyventi Izraelyje. Tai kol kas geriausia jos knyga, parašyta su ta retai sutinkama emocine įtampa, kuri būdinga šiai autorei.“
Der Spiegel

Zeruya Shalev (g. 1959 m.) – šiuolaikinė Izraelio rašytoja. „Skausmas“ – tai antrasis lietuviškai išleidžiamas jos romanas. Šiame romane autorė panaudoja ir svarbią autobiografinę detalę. Ji pati buvo sužalota, kai šalia jos autobuse susisprogdino savižudis teroristas.

Pirmąją lietuviškai pasirodžiusią savo knygą „Meilės gyvenimas“ autorė pristatė atvykusi į Vilniaus knygų mugę.

Iš hebrajų kalbos vertė Kristina Gudelytė-Lasman


  • Autorius: Zeruya Shalev
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442810-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Skausmas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Skausmas (knyga su defektais)", Zeruya Shalev. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zeruya Shalev su knyga "Skausmas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Skausmas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zeruya Shalev. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Skausmas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Skausmas (knyga su defektais)" perkama kartu